Centrum Padel Horizon gościł wcześniej kilka tunezyjskich drużyn, co ustąpiło miejsca wielu wymianom, a następnie zbliżeniu między społecznością a członkami klubu.

Tunezja w głębi padel !

Le padel zaczyna mocno nabierać w Tunezji. Kais Ben Sedrine, pasjonat tego sportu, a także dyrektor agencji interaktywnej W.User Agency wpadł na pomysł z członkami Padel Horizon do współpracy w celu uruchomienia cyklu turniejów P250, który wykracza poza granice: W. Padel Wycieczka.

W klubie odbędzie się 8 etapów Padel Horyzont od września do kwietnia, w nagrodę dla zwycięzców kwalifikacja do „final master” w Tunisie z darmowym pobytem obejmującym przelot i zakwaterowanie. Tam rozegra się wielka walka z drużynami tunezyjskimi, a zwycięzcy mistrzów zarobią na kolejny wyjazd, tym razem na Dżerbę.

Zakwalifikowały się już dwie pary: Léo Benmergui i Symon Memmi, którzy wygrali pierwszą edycję we wrześniu oraz Dan Catteau i Matthieu Gonzalez, którzy wygrali drugą edycję w październiku.

Wydarzenie ma na celu promocję tzw padel w Tunezji, sprowadzając najlepszych graczy P250.

Padel Horizon: turnieje dla wszystkich smaków

padel panoramę Tunezji

Klub mieszczący się w Sucy-en-Brie, w latach 94, utworzony w 2015 roku posiada 6 torów padel, 4 korty do squasha i 4 korty do badmintona.

Turnieje dla mężczyzn i kobiet odbywają się co miesiąc, od P25 do P250. Partner Francuskiej Federacji Tenisowej, Padel Horizon zainaugurowany w kwietniu br pierwszy krok FFT Padel Tour za rok 2022.

Komunikacja: Anaïs De Freitas, 06 95 52 78 92 anais@waveinparis.com

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.

Tagi