Kto nie wie Padel Nieskończoność ? Utworzony w 2014 roku, Padel Wycieczka bez granic, wzorowany na modelu hiszpańskim, jest pierwszym amatorskim torem, który ujrzał światło dzienne we Francji.

Przygoda na tym torze niestety dobiegnie końca w bardzo krótkim czasie. I na zakończenie tej pięknej epopei, to już ostatni weekend pod szyldem konkursu, który odbędzie się o 4Padel z Tuluzy-Colomiers.

Trzy dni rywalizacji na wszystkich poziomach

Jeśli będziesz w okolicach różowego miasta od 11 do 13 marca, nie wahaj się przyjść i zarejestrować się w jednej z wybranych przez siebie kategorii, aby wziąć udział w tym ostatnim turnieju.

Program:

– P500H / P500F
– P250Mieszany / P250H
– P100H

Panie mogą również zarejestrować się w kategoriach męskich, jeśli chcą.

Padel Infinity 2022

Rejestracja jest otwarta w aplikacji Padel Nieskończoność i/lub za pośrednictwem François Xaviera pod numerem wskazanym na plakacie. W aplikacji znajdziesz również inne informacje.

Jak zapewne zrozumiesz, weekend 11 marca będzie wydarzeniem, którego nie można przegapić w stolicy Oksytanu.

Padel, dobra atmosfera i serdeczność umilają ostatnie dni zimy, więc nie wahaj się zabrać swojego kumpla na tę piękną i niesamowitą przygodę.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.