Turnieje powinny wkrótce zostać wznowione, a na pewno będziesz potrzebować sprzętu do gry w najlepszych warunkach: palas, buty, torby…

Zawsze zadajemy sobie pytanie, kiedy potrzebujemy sprzętu Padel: gdzie go kupić?

Uważaj na zbyt niskie ceny

Oczywiście zawsze kuszące jest kupowanie w najniższej cenie, ale czasem można żałuję, że próbowałem zaoszczędzić dziesięć euro. Niektóre strony nieco psują rynek. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, możesz pogratulować sobie, że zaoszczędziłeś kilka euro, ale jeśli sprzęt Ci nie odpowiada lub nagle się zepsuje, ryzykujesz utratą czasu na zabiegi ...

Kup we Francji

Jest to obecnie jeden z głównych trendów: konsumpcja lokalna. Obecnie we Francji jest wielu sprzedawców sprzętu Padel, którzy zawsze oferują konsumentom lepsze ceny. Ponadto kupując francuski, zyskujesz gwarancje którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Dobra okazja do nieznacznego zmniejszenia śladu węglowego i wspierania lokalnego handlu.

Przetestuj materiał

Jak widać w testach rakiet, które przeprowadzamy regularnie, istnieje wiele modeli rakiet, z różnymi piankami, kształtami i ciężarami. Jeśli nie masz pewności, czy model rakiety będzie ci odpowiadał, najprostszym jest jeszcze przetestowanie go. To samo dotyczy butów.

W tym celu możesz udać się do klubów i sklepów w Twojej okolicy lub na niektórych stronach, które na to pozwalają zwróć produkt, jeśli Ci nie odpowiada.

Uważaj na rynek z drugiej ręki

Rynek wtórny może być bardzo interesujący dla toreb, akcesoriów itp. Pozwala w szczególności nadać drugiemu życiu pewne przedmioty. Jeśli chodzi o palas, jest to bardziej ryzykowne. Rzeczywiście pianka rakietowa ma ograniczone życie, który zależy od wstrząsów, które doznał, a także od zmian temperatury, na które mógł być narażony. Używana pala może pojawić się w dobrym stanie i wiele wycierpiała…

Tak więc, aby znaleźć swoje szczęście, skorzystać z najlepszych ofert i gwarancji, zalecamy udanie się do wasze lokalne kluby, i więcej możliwości, zobacz nasze katalog sklepów Padel !

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!