Padel Occitanie, kryty klub zlokalizowany w Montauban, powstał w październiku ubiegłego roku. Infrastruktura składa się z czterech torów panoramicznych i toru 1 na 1. To mówi, Padel Oksytania chce być prosty, ciepły, przytulny a zwłaszcza à taille humane. Słowo klucz nowego klubu: panuje rodzinna atmosfera!

W tym nowym klubie znajdziemy klub 200m2 z ogromnym barem w kształcie litery L, a także sklepem z całym sprzętem niezbędnym do dobrej gry i dobrej zabawy w centrum.

Padel Oksytanie Montauban

Jeśli chodzi o catering, zadbają o to Manon, Thomas, Ludovic i Benoît przygotować talerze tapas (wędliny iberyjskie i sery z Betty, najstarszej rafinerii serów w regionie) przez cały rok; Lub organizować przyjęcia z okazjonalnymi motywami (na przykład raclette zimą i grillem latem).

Transmisje na żywo wielu zawodów sportowych będzie można oglądać także przez cały rok!

Padel Occitanie
6 impas Georges Courteline
82000 Montauban

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.