Padel Numer Referencyjny : zespół prawdziwych pasjonatów padel których doświadczenie w dziedzinie padel urósł z czasem i z biegiem czasu.

„Jak wielu, zaczęliśmy od klasycznej rakiety dla początkujących i stopniowo udało nam się znaleźć taką, która pasowała do naszego profilu i stylu gry.

Dziś korzystamy z tego doświadczenia, aby doradzić i wskazać potrzebny sprzęt.

Czy to na podstawie padel lub w jakości usług, które Państwu oferujemy, jesteśmy najbardziej wymagający. Codziennie pracujemy, aby pielęgnować zaufanie, którym nas obdarzasz. Zwracamy je do Ciebie, gdy tylko dasz nam taką możliwość, Twoja satysfakcja jest dla nas nagrodą.

W końcu jest to trochę jak obsługa okien, po której następuje zeskrobana salwa i zakończona wynikiem 3: robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Cię zadowolić ”.

Padel Odnośnik, co to jest?

"Jest to francuska witryna referencyjna dotycząca zakupu sprzętu dla firmy padel. Stworzyliśmy tę stronę internetową, aby zapewnić materiały dla padel dostępne dla każdego. Możesz zamawiać z zamkniętymi oczami. Dbamy o wszystko.

Jako butik specjalizujący się w Padel, oferujemy cały sprzęt, którego potrzebujesz, aby poprawić swoją grę, komfort, a tym samym postęp lub dobrą zabawę, zgodnie z Twoim celem. Oferujemy śniegowce Padel największych marek. Począwszy od flagowych marek, takich jak Head Padel, Adidasa Padel, Babolat Padel ale także konkretne marki padel jak Varlion, Starvie, Bullpadel lub Nox.

Będziesz mógł znaleźć na naszej stronie cały sprzęt padel niezbędny. Śniegowce padel jakość, worki po padel dla większego komfortu buty do ćwiczeń w najlepszych warunkach oraz akcesoria poprawiające Twoją grę. Padel Numer Referencyjny po więcej informacji."

Sprzęt dla wszystkich graczy na wszystkich poziomach

„Czy jesteś graczem padel początkujący lub regularny, mamy wszystko, czego potrzebujesz. Od lekkiej, wygodnej i zwrotnej rakiety po padel potężny i skuteczny dla potwierdzonych i ultra ofensywnych graczy.

Nie zaniedbuj wyboru swojego sprzętu padel. Jest bezpośrednio odpowiedzialny za przyjemność, jaką czerpiesz na boisku. Aby robić postępy w dobrych warunkach, trzeba będzie poświęcić trochę czasu na wybór wysokiej jakości sprzętu ”.

Powiedz nam, kim jesteś, a my powiemy Ci, jaki sprzęt wybrać!

"Wybór rakiety padel nie jest takie proste. Będzie ci łatwiej, jeśli poprosisz nas o poradę.

Aby określić, jakiej rakiety będziesz potrzebować, musisz zadać nam kilka pytań, oto niektóre z nich:

  • Jaki jest mój ogólny poziom? Jaki jest mój poziom techniczny?
  • W jakiej sytuacji czuję się najmniej komfortowo na korcie?
  • Czy potrzebuję więcej mocy, aby rzucić wyzwanie moim przeciwnikom?
  • Popełniam zbyt wiele niewymuszonych błędów… W zamian za usługę? Kiedy jestem w sieci?
  • Czy odczuwam ból, kiedy gram? padel?

Odpowiedzi na te pytania pozwolą nam określić markę i model rakiety odpowiedni dla Ciebie ”.

+ Z Padel Odniesienie?

Małe dodatkowe usługi, które robią różnicę:

  • Niskie ceny przez cały rok na cały sprzęt Padel
  • Częste promocje
  • 3x bezpłatnie
  • Bezpłatna dostawa od 69 euro zakupu

Co robić dalej Padel Numer Referencyjny

"Pewnie Padel Odniesienie, będziesz mógł przeglądać od produktu do produktu i poświęcić trochę czasu na znalezienie rakiety, torby, pary butów, które Ci odpowiadają.

Możesz uzyskać informacje i otrzymać porady od naszego zespołu, aby poprowadzić Cię do potrzebnego sprzętu.

Możesz kupować bez obaw i korzystać z najlepszych cen w całym naszym katalogu.

Będziesz mógł w pełni wykorzystać swoje padel i ucztować na sądach! ”

Dostawa z małą cebulą

„Wysyłamy produkty dwa razy dziennie, aby zapewnić jak najszybszą dostawę. Zamów i odbierz swoje produkty padel w domu lub w punkcie przekaźnikowym tak szybko, jak to możliwe. ”

Przetestowane i zatwierdzone dla Ciebie

"W Padel Referencje, testujemy prawie wszystkie rakiety, które dla Ciebie oferujemy. Wybór rakiety to często kwestia odczuć. Będziemy w stanie udzielić Ci jak największej ilości informacji, abyś dokonał wyboru z pełną znajomością faktów.

Jakość Twojego materiału jest dla nas najważniejsza. Masz pytania, potrzebujesz porady lub informacji na temat sprzętu, przejdź do padelreferencje.com lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie ”.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.