PadelStrzał osiąga zupełnie szalony rok 2023 przechodząc od 2 do 5 klubów padel.

W istocie PadelShot zapowiada zbliżające się otwarcie trzech nowych klubów w Padel w Lyonie, Nancy i Rouenpotwierdzając tym samym swoją ekspansję na terenie całego kraju.

Gracze w każdym wieku z tych miast, doświadczeni lub nie, wkrótce będą mogli cieszyć się torami najnowszej generacji, ciepłym i przyjaznym klubem oraz słynną akademią PadelStrzał, aby uczyć się i robić postępy:  

  • Od kwietnia 2023 do Lyon (Craponne) z 7 utworami padel i 2 badmintona
  • Tego lata o godz Nancy z 7 utworami Padel i 4 badmintona
  • w Rouenie, w ostatnim kwartale 2023 roku z 10 utworami Padel, 4 badmintony i 2 squasha.

Do tych nowych otworów dodaje się ekspansje 2 centrów Caen i Saint-Etienne, który zaoferuje tego lata 8 utworów padel każdy.

„Jesteśmy dumni i entuzjastycznie nastawieni do wspierania silnego wzrostu firmy padel We Francji. Podobnie jak w Hiszpanii, nie jest to efekt mody, sport stopniowo i mocno zadomowi się we Francji, a my będziemy tam, aby go powitać! » deklaruje Jérôme Doligé, prezes PadelStrzał.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.