Nadchodzą piękne dni i może nadszedł czas, aby zafundować sobie nowego pala. To dobrze, nasze strony partnerskie mają świetne oferty w magazynie!

Adidas Adipower 3.1 CTRL

Adipower CTRL 3.1 2022 Adidas

Zaczynamy mocny od Adidasa 3.1 CTRL, pala używanego przez siódmego gracza na świecie, Alexa Ruiza. Ta wszechstronna rakieta z najwyższej półki oferuje zarówno zwrotność dzięki okrągłemu kształtowi, jak i moc, dzięki połączeniu najsztywniejszej gumy marki, High Memory i aluminiowanego włókna węglowego 7k na przodzie. Palacz, który zrobi wszystko (dobrze) dla doświadczonych graczy, których znajdziesz w Esprit Padel Kupuj w cenie 259,90€.

Bullpadel Najeźdźca mocy 21

Graj początkującego w poszukiwaniu władzy, Bullpadel Raider Power, z ramą w 100% z włókna węglowego i diamentowym kształtem, jest po to, abyś mógł rozwinąć swój pełny potencjał. Pianka Eva Soft i włókno szklane Polyglass zagwarantują Ci doskonałe wyprowadzanie piłki, co zapewni Ci mocne uderzenie. Rakieta o bezkonkurencyjnym stosunku jakości do ceny, którą znajdziesz za 59,90 € at Padel XP.

Head Grafen 360+ Alpha Motion

Head Grafen 360+ Alpha Motion

Używany w szczególności przez Arianę Sanchez, Head Alpha Motion to idealna rakieta dla zaawansowanych graczy poszukujących wygodnej rakiety uniwersalnej. Jego Power Foam, lekki balans główki i grafenowe powierzchnie zapewniają doskonałą skuteczność w ataku. Jej nienaganna wydajność piłki i lekkość pozwolą Ci również na bardzo komfortową obronę. Znajdziesz ten bestseller chez Padel Referencja w cenie 175,90 €.

Black Crown Piton 10

Black Crown Hak 10 2022

Nie prezentujemy już serii Piton od Black Crown. Dziesiąta część nazwy, wciąż okrągła, po raz kolejny jest bardzo poręczna i skoncentrowana na wszechstronności. Wielką nowością jest obecność 10D Spin dla maksymalnych efektów. Tolerancyjny i wygodny dzięki piance Power Soft Memory Eva, gwarantuje skuteczność we wszystkich strzałach dzięki połączeniu węgla 3K/włókna szklanego po bokach. Znajdziesz ją w Racquet Padel w 212,50 €.

Bullpadel Przednie skrzydło 21

bullpadel skrzydło 2021

Kontynuujemy wszechstronność z Bullpadel Skrzydło, palacz dla graczy na poziomie średniozaawansowanym/zaawansowanym. Dzięki swoim glafitowym powierzchniom skrzydło zapewni Ci bardzo miękki dotyk i doskonałe doznania. Pianka MultiEva zapewnia moc piłki w obronie i siłę w ataku. Wreszcie część Siliflex w ramie pozwoli Ci skorzystać z optymalnej absorpcji drgań. Znajdziesz ten zrównoważony pałac we francuskim Padel Kupuj za 109,90 €.

Head Błysk W 2022

Nie zapominamy o kobietach z nowym Flash W od Head. Ten nowy pala, mający na celu poprawę graczy, którzy szukają siły i tolerancji, ma wiele argumentów do przedstawienia. Dzięki połączeniu elastycznej pianki FOAM i obecności włókna Innegra zapewni Ci elastyczność i odporność na uderzenia. Lekka i niedroga rakieta, którą znajdziesz we francuskim Padel Kupuj za 64,90 €.

Bullpadel Wierzchołek 03 CTR 2022

Bullpadel-Vertex-03-CTRL-2022

Zgodnie ze swoją reputacją, wersja z 2022 r Bullpadel W Vertex 03 CTR nie brakuje technologii. Wyposażony w piankę MultiEva, ramę w 100% z włókna węglowego i węgiel 12k na twarzach, zapewni precyzję, moc i moc piłki doświadczonym graczom, którzy chcą czuć się komfortowo we wszystkich obszarach, jednocześnie korzystając z większej zwrotności. Bardzo wysokiej klasy, nieskazitelny pala, który jest dostępny w Racquet Padel w 324,95 €.

Rakieta Cartriego

Rakieta Cartriego 2021

Pośredni gracz poszukujący poręcznego i wygodnego kumpla, Cartri Rocket jest z pewnością stworzony dla Ciebie. Dzięki piance Eva Soft i mieszance włókna węglowego i włókna szklanego na twarzach zapewni Ci komfort podczas wszystkich zdjęć. Dzięki powiększonemu sweet spotowi zagwarantuje Ci doskonałe doznania, abyś mógł robić postępy podczas zabawy. Jest dostępna pod adresem 154,00 € w Padel Odniesienie.

Black Crown Specjalny

2022 Black Crown Specjalny

Zaawansowany gracz poszukujący pala na wysokim poziomie, zapewniający doskonałą wydajność w ataku i obronie, Black Crown Specjalny kształt łezki powinien Cię zadowolić. Dzięki nowej piance Eva White PSM 3xPlay o dwóch gęstościach ta nowa rakieta błyszczy swoją wszechstronnością. Karbon 3k na twarzach zapewni spójne ujęcia, a rama 2TB Air wyeliminuje wibracje. Mały klejnot technologii dostępny na 239,95 € w Padel XP.

Head Evo Sanyo

Head Evo Sanyo

W efekcie otrzymujemy rakietę przeznaczoną dla początkujących: the Head Evo Sanyo. Dzięki miękkiej piance i włóknu Innegra ta lekka rakieta zawiera składniki, które pozwolą Ci na szybkie postępy. Zwrotność, elastyczność, wygoda i wyjście z piłki będą na miejscu tego idealnego pala na pierwsze kroki na stoku. Model o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny, który znajdziesz w cenie 59,90 € w Esprit Padel Sklep online.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !