Kiedy Powstanie FIP w Bourg-en-Bresse, zeszły tydzień, Przedstawienie zorganizowali Pierre Vincent i Arthur Hugounenq na swoje pierwsze stowarzyszenie. Przechodząc pierwszą rundę w Ain, zaszczycili swoje wild-card. Jeśli przygoda zakończy się w następnej turze, mimo wszystko doświadczenie będzie bogate dla obu graczy. Z tego pierwszego skojarzenia wynika głównie dobre zrozumienie między Arturem i Pierrem kto o tym mówił przy mikrofonie Padel Magazine.

„Przedyskutujemy i zobaczymy, co będziemy dalej robić”

Arthur "Z Pierrotem bardzo dobrze nam się współpracowało, bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Po raz kolejny było to nasze pierwsze stowarzyszenie, a więc ludzie, którzy grają padel wiedz, że to nigdy nie jest łatwe. Ponadto jesteśmy leworęczni i praworęczni. To nie jest tak, że jesteśmy dwójką praworęcznych, a lewy zawodnik twierdzi, że przyjmuje piłki ze środka. Ostatecznie nie nadepnęliśmy się na siebie, zrobiliśmy kilka bardzo dobrych rzeczy i pokonaliśmy kilku bardzo dobrych zawodników. Teraz porozmawiamy i zobaczymy, co dalej zrobimy..."

Pierre "To był pomysł, żebyśmy poszli razem zagrać w FIP. Oczywiście zadziałało całkiem nieźle. Jesteśmy leworęczni i praworęczni, mamy podobne cechy, nie było powiedziane, że nie będziemy sobie przeszkadzać. Ostatecznie udało nam się dobrze zaadaptować i przede wszystkim dobrze ze sobą grać."

HUGOUNENQ VINCENT FIP RISE BOURG EN BRESSE

„Myślę, że dość szybko znów zagramy razem”

Arthur "W tej chwili jestem z Ludoviciem [Anuluj], ale nie wiemy, czy będziemy dalej razem. Tak naprawdę nie mam stałego partnera na sezon 2024 do francuskich turniejów. A jeśli chodzi o FIP, powiedzieliśmy z Pierrem, że wspólnie zobaczymy, czy będzie pasować. A ponieważ wyszło całkiem nieźle, myślę, że dość szybko znów zagramy razem na FIP."

Pierre "Po rozegraniu wielu turniejów na francuskiej scenie, teraz celem jest zdobycie punktów w FIP i zdobycie nowych doświadczeń. Wtedy między przyjaciółmi jest zawsze fajniej. Mamy szczęście, że dobrze dogadujemy się na zewnątrz, więc nie ma powodu, dla którego nie mielibyśmy się dobrze bawić. Potem zobaczymy, co się stanie."

VINCENT HUGOUNENQ FIP RISE BOURG EN BRESSE

Szczyty/wpadki Arthura Hugounenqa i Pierre’a Vincenta

Arthur "Szczerze mówiąc, nie było zbyt wielu flopów. Było kilka kiepskich turniejów, ale to normalne w sezonie. Poziom gry może nieco spaść. Nie odniosłem żadnych obrażeń, więc jest bardzo dobrze. Miałem bardzo dobre wyniki na P2000 i pewne rozczarowania na P1500, jak w Tulonie czy Lyonie. Za każdym razem przegrywamy z bardzo dobrymi parami, ale pozostaje to rozczarowaniem. Później poziom we Francji wzrósł i osobiście zrobiłem duży postęp. Celem jest teraz gra z lepszymi zawodnikami, a co za tym idzie, przejście do FIP".

Pierre "Na P2000 w Strasburgu przegraliśmy w kwarcie z Françoisem [Authierem], ale w pozostałych przypadkach nadal osiągaliśmy dobre wyniki. Przegraliśmy bez złego meczu z Theardem i Pechem, którzy zagrali bardzo dobrze: ogólnie sezon z François przebiegł dobrze. Miałem szczęście, że mogłem grać z nim od początku roku, ponieważ był znacznie wyżej w rankingu ode mnie. Poza tym miał pewną przeszłość, której ja nie miałam. Jestem więc bardzo zadowolony z tego sezonu."

Aby obejrzeć cały film:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.