W tym drugim wydaniu Padel Trend Expo (19/21 stycznia 2024 – Allianz MiCo), społeczność padel ponownie spotyka się, aby wystawiać, bawić się i wystawiać na próbę na sześciu kortach padel oraz dwie gry w pickleball przygotowane z tej okazji.

Ale także rozwijać swoją sieć kontaktów, poszerzać swoje umiejętności, uczyć się technik sportowych i know-how i wiele więcej. Miejscem, w którym międzynarodowi gracze spotykają się, aby analizować i omawiać aktualne trendy, a także prezentować innowacyjne i nowatorskie usługi, jest Inspiration Hub: dynamiczna i interaktywna przestrzeń, która w ciągu trzech dni działalności pierwszej edycji sprawiła, że możliwe jest wykorzystanie ogromnego potencjału poprzez inicjowanie produktywnych kontaktów handlowych, stając się tym samym niezbędnym corocznym spotkaniem dla rynku B2B Padel Targi Trendów.

Le padeljak pokazują dane, jest zakorzeniony we włoskiej strukturze sportowej. Wiele osób, także tych, które do tej pory prowadziły siedzący tryb życia, zakochało się w tym sporcie, przyciąga także jego towarzyskość.

Właśnie z tego powodu ważne jest, aby zrozumieć, że padel nie jest prostą grą, ale kompletnym sportem, który wymaga uwagi i przygotowania. Aby zminimalizować ryzyko kontuzji, należy zatem poznać całą dynamikę związaną z profilaktyką, prawidłowo wybrać buty, rakietę i strój, przestrzegać odpowiedniej diety oraz zaangażować się w treningi i treningi specjalistyczne.

Dlatego Padel Trend postanowił się zorganizować I Ogólnopolski Kongres Traumatologiczny Padel, wydarzenie, które nie tylko skupi się na aspektach związanych z traumatologią, ale uwzględni wszystkie aspekty związane z praktyką padel.

Będzie to okazja do pogłębienia wiedzy i wymiany wiedzy z profesjonalistami z branży, w celu promowania bezpiecznego i świadomego uprawiania tego sportu. Aby zająć się tymi tematami i zagłębić się w trendy i liczby charakteryzujące padel we Włoszech eksperci i wiodące firmy z branży spotkają się w sobotę 20 stycznia od godziny 10:00 w Inspiration Hub Padel Targi Trendów.

W celu uzyskania informacji lub udziału prosimy o kontakt:
Krystyna Donati
Centrum inspiracji kierownika projektu

Telefon komórkowy: 347 93 55 973
E-mail: cristina.donati@padeltrend.it