Projekt ruszył i powinien szybko ujrzeć światło dzienne! Kamizelka Guillaume, Steve Darcis, Maxime Diedericks et Jerome Peeters połącz siły, aby zbudować jeden z najpiękniejszych klubów w Belgii.

Piękni ludzie dla padel

Ten klub byłby wynikiem współpracy czterech ważnych belgijskich osobistości:

Kamizelka Guillaume: pasjonuje się 36-letni piłkarz z Liège padel. Obecnie ewoluuje pod kolorami Sporting de Charleroi Belgijska międzynarodowa chce zainwestować w padel.

Steve Darcis : tenisista nadal aktywny w tenisie również przygotowuje się do swojej kariery zawodowej. Dawniej sklasyfikowany w 38 miejsce w ATP, belgijski gracz jest ambasadorem z wyboru padel.

Jérôme Peeters: nie mógł zawieść w projekcie. Plik nr 1 z padel Belgijski będzie ważną częścią projektu.

Ambitny projekt

"To jest jeden z wschodzące sporty w Belgii i krajach sąsiednich. Widzieliśmy duży obraz, ale myślę, że jest to konieczne. Zapotrzebowanie jest ogromne i być może zwiększy się dziesięciokrotnie po zatrzymaniu.", Express Kamizelka Guillaume.

"Le padel przemawia do tenisistów, ale nie tylko. Robimy postępy i od razu się bawimy. Jest też mniej fizyczny. Jest wiele zalet.", Trwa Steve Darcis.

Plany są do zbudowania Zewnętrzne korty 4i 5 kortów krytych, towarzyszy w szczególności restauracja i sale konferencyjne.

Planeta Padel będzie zatem klub referencyjny na południu kraju. Kilka kilometrów od Lenny et Namuri na przejściu do Brukseli, „To jest optymalne miejsce”, według Steve Darcis.

„Naprawdę chcemy coś zrobić amant, organizuj konkursy zawodowe". Partnerzy są zatem pełni ambicji, aby rozwijać domenę padel.

Dlatego Belgia kontynuuje swój rozwój z wiele nowych klubów.

 

Źródło: RTBF.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.