Gracze Padel Akademia: la I Akademia Juniorów i Dorosłych im padel w regionie paryskimPod kierunkiem Jerome Inzerillo, na stronie klubu " Piramidy ".

Akademia Gracza: zakład padel

Franck Lemousse, prezes i założyciel akademii rośnie w siłę padelwraca po Padel Magazine na wszystkich jego projektach.

„The padel jest obecnie jednym ze sportów o dużym potencjale. Ponad 3,5 miliona praktyków w Hiszpanii, a obecnie ponad 80 000 we Francji.

Jesteśmy przekonani, że padel stanie się niezbędna w świecie sportów rakietowych. Celem jest stworzenie poprzez ten sport miejsca spotkań, w którym wszystkie poziomy mogą dzielić się korzyściami z tej aktywności.

Oferujemy pełną ofertę skierowaną zarówno do rekreacyjnych, jak i zaawansowanych praktyków, a także do zawodników na wysokim poziomie.

Podczas kursów „Punch Session” proponujemy formuły treningowe, które przyśpieszają przyswajanie subtelności gry. Akademia Gracza, od 4 lat młodzi ludzie mogą odkrywać ten sport bez konieczności chodzenia do szkoły tenisa! ”

publiczny padel piramidy belasteguin

Wiedza o tenisie z korzyścią dla PADEL...

„W ramach Centrum Szkoleniowego chcemy otworzyć jednostkę konkursową, której celem jest wniesienie do Klubu Piramid uznania w szkoleniu padel, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Te ostatnie będą oferowane wszystkim graczom profesjonalnym i półprofesjonalnym, a także różnym graczom z klubów, którzy będą dążyć do podwyższenia swojego rankingu.

Formuły szyte na miarę będą oferowane zgodnie z potrzebami i czasem przejścia graczy krajowych i międzynarodowych. Dla zawodników klubowych chcemy stworzyć w ramach Piramid męskich i żeńskich drużyn według kategorii, które będą zachwycone udziałem w mistrzostwach. A dlaczego nie tytuł Championa Francji? ”

Szkoła padel wydajność

"Gracze Padel Akademia chce zaoferować szkołę padel wszystkim dzieciom piramid zostaną zaoferowane testy. Zajęcia odbywać się będą w środy, soboty i niedziele.

Czekamy na przedziały czasowe, aby zachować wystarczającą ilość ziemi do wypoczynku. Szkoła będzie nadzorowana przez dyplomowanego nauczyciela państwowego.

Dzieci odkryją padel w zabawnej i zabawnej atmosferze. Od 6 do 15 lat, od inicjacji do doskonalenia, do zawodów oferujemy cotygodniowe sesje trwające godzinę lub półtorej godziny w roku (z wyłączeniem wakacji szkolnych). Dlaczego nie zostać klubem ” padel trener "młodzieży?"

piramidy inzerillo belasteguin

Praktyki padel Dla młodych

„Kursy gracza Padel Akademia to tygodniowe kursy multisport otwarte dla wszystkich od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

Przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 16 lat i otwarte podczas wszystkich wakacji szkolnych. Dzieci będą pod pełną opieką od 9:17 do 30:XNUMX wieczorem i będą cieszyć się zabawą i różnorodnymi zajęciami.

Pod nadzorem naszych certyfikowanych przez państwo nauczycieli najpierw odkryją nowy sport rakietowy zbliżony do tenisa (tzw padel), gdzie mniejszy teren i krótsze rakiety śnieżne pozwolą im bawić się od pierwszych wymian. Moglibyśmy połączyć ten sport rakietowy z innymi zajęciami klubu Pyramides (tenis, tenis stołowy, squash) ”.

Dorośli: staże padel à la carte

„W przeciwieństwie do kursów dla dzieci, kursy dla dorosłych Gracza Padel Akademia to kursy przeznaczone dla graczy pragnących uczyć się w stosunkowo krótkim czasie (od 2 do 5 dni), intensywnie lub półintensywnie (od 4 do 20 godzin tygodniowo).

Otwarte dla wszystkich, na wszystkich poziomach, będziemy oferować pakiety weekendowe dla członków Piramid. W czasie wakacji szkolnych lub podczas zajęć dla dzieci oferujemy szkolenia padel dla rodziców. W weekendy wszystkim członkom piramid oferowane są comiesięczne sesje rozrywkowe ”.

Rozwój konkurencji

„Akademia Graczy w ramach swojego rozwoju w ramach klubu Pyramids będzie organizować turnieje przez cały rok. padel zatwierdzone i niezatwierdzone.

Od pierwszych kategorii (P100, P250) do kategorii królowych (P1000 i P2000), nasze turnieje zawsze będą przepojone przyjaznym i innowacyjnym duchem. Główny okres: od maja do września ”.

Wydarzenia związane z jakością

„Akademia Gracza, organizator imprez i turniejów, organizuje również Twoje dni lub wieczory, odkrywając oryginalny sport, zabawny i dostępny dla wszystkich, padel !

GRACZE PADEL AKADEMIA jest aktywatorem wydarzeń w Club des Pyramides.

• Ods Wydarzenia sportowe:

 • Organizacja turniejów padel
 • Organizacja wprowadzenia produktu na rynek

• Seminaria:

 • Organizacja seminariów,
 • Budowanie zespołu
 • Nauka zespołowa
 • Motywacja

• Kliniki i animacje

 • Organizacja wystaw
 • Animacje padel w klubie
 • Pojednanie ze sponsorem sportowym klubu

Nasze sale sportowe i recepcyjne Cię uwiedą, ale także zapewnią Ci najlepszą satysfakcję: dołącz do nas! ”

Firmy i padel

„Metro, praca… cardio? Nierzadko zdarza się, że współpracownicy pocą się razem na siłowni między 12:14 a XNUMX:XNUMX lub wieczorem po pracy. Można ich również zobaczyć uczestniczących w wyścigach w imieniu swojej firmy.

Sportowe podejście padel ponieważ jest łatwiej dostępny i przyjemniejszy, łatwo jest wprowadzić ludzi do tego sportu w porze lunchu. Jest to aktywność, która umożliwia bardzo łatwe mieszanie poziomów i nie wymaga szczególnych cech fizycznych.

Koncepcje:

 • Wyzwanie biznesowe
 • The Company Trophy ”
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.