Zdecydowanie Włoski nie brakuje im wyobraźni, jeśli chodzi o tworzenie oryginalnych sposobów zabawy padel. Po różnych koncepcjach konkursowych, a nawet różnych koncepcjach gier jak duch Padel, to teraz konkurencje łączące padel i pokera, który się rozprzestrzenia.

Poker ...

Od 22 listopada 2021 do czerwca 2022 Poker Padel Tilt zaoferuje łącznie 10 000 € w pokerowych bonusach. Inicjatywa zostanie podzielona na trzy fazy gry: kwalifikacje online, wydarzenie na żywo Padel : Poker Padel Tilt i finał online.

Turnieje kwalifikacyjne będą połączone z rankingiem Padel Nachylenie. Na koniec pierwszego etapu, ostateczny ranking Padel Zostanie ustanowiony Tilt F1, który wyłoni XNUMX najlepszych graczy, którzy będą mieli bezpośredni dostęp do zarezerwowanego dla nich turnieju, Padel Przechyl F2.

poker

...aby zakwalifikować się do turnieju padel

W Rzymie pod koniec maja 2022 r. (terminy do ustalenia) turniej padel żyj z dwunastoma zakwalifikowanymi graczami turnieju online.

Pod koniec turnieju pokerowego na żywo Padel Tilt, członkowie sześciu rankingowych drużyn, będą mogli wziąć udział w darmowym turnieju pokera sportowego online, który zostanie rozegrany w czerwcu przyszłego roku. Do wygrania jest 2 € bonusu pokerowego.

 

Zauważyliśmy już, że Poker i Padel dobrze się dogadywaliśmy, widzimy coraz więcej klubów mieszających te dwa, jak Esprit Padel Sklep ou Padel dotknąć.

 

Źródło: PokerItaliaWeb

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.