Odkrywamy spektakularna nowa koncepcja ! Ghost Padel jest formą gry pochodzenia włoskiego, która może być zainstalowany na każdym korcie wewnętrznym ! Poznajemy jej twórcę, Paolo Bertolini.

Gra w ciemności

Lorenzo Lecci Lopez: Czy możesz wyjaśnić nam koncepcję ducha? Padel ?

Paolo Bertolini "Ghost Padel jest nowy sposób gry padel, ona jest skądinąd patentowany. To świetny pomysł, aby gra była jeszcze przyjemniejsza i pełna adrenaliny.
Gramy w ciemności. Jedyne widoczne rzeczy to linie wyznaczające boisko, piłkę, rakiety i ubrania zawodników - wszystko jest fluorescencyjne.".

duch padel balle

Lorenzo Lecci Lopez: Dla kogo jest Ghost? Padel ?

Paolo Bertolini: "Ze względu na swoje cechy koncepcja będzie wykorzystywana do turniejów, zajęć integracyjnych, przyjęć urodzinowych ...
To sport dla każdego: to gra dla wszystkich grup wiekowych, od dzieci po seniorów.
To jak klasyczny mecz padel. Jest dwóch graczy (Ghost Padelists) w każdym zespole."

Lorenzo Lecci Lopez: Jak wpadłeś na ten pomysł?

Paolo Bertolini : „Jestem twórcą agencji SSAdvertising Srl w Mediolanie, liderem w produkcji projektów z zakresu sportu i rozrywki. Trzy lata temu zrobiliśmy bardzo podobny projekt piłkarski (Ghost Soccer). Stamtąd narodził się pomysł na Ghosta Padel. Chciałbym podziękować Claudio Galuppini z Włoch Padel którzy uwierzyli w ten projekt, który wspólnie realizujemy.

Więcej zabawy, więcej widowisk, więcej gier! Ghost Padel to inny sposób myślenia Padel, gdzie bohaterami są zabawa i widowisko ”.

Lorenzo Lecci Lopez: Czy możemy grać także w ciągu dnia?

Paolo Bertolini: - Oczywiście, o ile jesteś w zadaszonych miejscach hangary i ogólnie konstrukcje wewnętrzne. Gaszisz światła i grasz. Można też bawić się na świeżym powietrzu ale na ziemi musi być mało światła ”.

duch padel fluo włochy

Zestawy do gry wszędzie!

Lorenzo Lecci Lopez: Czy jesteś w tej chwili tylko w Mediolanie? Planujesz otwarcie w innym włoskim mieście? Europejski?

Paolo Bertolini : "W Mediolanie mamy salon wystawowy z dwoma polami gdzie możesz spróbować ducha Padel. Społeczność, GHOST PADEL Srl, produkuje i dostarcza zestawy KIT na cały świat do centrowania operatorów Padel którzy o to proszą. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie internetowej www.ghostpadel.com. Zaledwie pięć dni po uruchomieniu otrzymaliśmy już wnioski z Włoch, Niemiec, Szwecji, Holandii, Belgii i innych krajów ”.

„The Padel to sport w tej chwili ”

Lorenzo Lecci Lopez: Jak widzisz rozwój padel we Włoszech ?

Paolo Bertolini :” padel to sport w tej chwili: liczba nowych boisk, rosnąca liczba zawodników, pojawienie się sponsorów i coraz większe zainteresowanie mediów. We Włoszech, Dziś jest około 1800 lotów, w ciągu najbliższych 5 lat według moich prognoz dojdziemy do 10.000 XNUMX. „

Chciałeś zobaczyć „Ghost Padel" na filmie ? Jest tuż poniżej!

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.