Otwarte padel du Soccer Park w Champigny widział, jak para Pommier / Tison zdobyła sławę wśród kilku skomplikowanych par do pokonania.

Kura B: kura śmierci

Kury 4 na początku dla par 17. Para 1 służy jako ulubione: Panse / Ortiz. Znany i rozpoznawany, nikt nie chciał jej poznać. A jednak w fazie grupowej Le Panse / Ortiz przechodzi kilka punktów, aby pokonać Tison / Apple, który znalazł się w tej samej puli. Pierwszy duży alert dla faworytów, którzy w końcu wygrali 9 / 8.

Berrafato / Lippe poradził sobie z wyczynem pokonując Le Panse / Ortiz (9 / 4), ale nie na tyle, by zasłonić grzeczność finałom. Ze stratą dla każdej pary, średnia bramka Le Panse / Ortiz wyprzedza małe gry 5 przed wszystkimi grami 3. Guillaume Poulain i Alexandre Valensi, którzy znaleźli się w grupie śmierci, przybywają 4e, z baskijczykami wielki mecz ze Stephane B. i Raphaelem L.

W pozostałych basenach zauważ ognisty, gorący mecz puli A między Binisti / Ciornei i Burelli / Theunynck, który zakończył się rozstrzygnięciem na korzyść Binisti / Ciornei. W Puli C para Lille Saleta / Destombes wyraźnie pokonała przyszłych finalistów turnieju Azira / Jordan (9 / 7), aw Puli D Timbert / Garcin i Węgrzynowski / Bouilloux Laffont w szczególnie jednorodnej puli.

Ostatni etap pełen niespodzianek

W ćwierćfinale trzeba było unikać kwalifikatorów z puli B. Szansa, postaw ich przeciwko kwalifikatorom z puli A (przyjęta drużyna Sharky z Soccer Park +). Mimo dobrych meczów faworyci docierają do półfinałów.

W połowie mieliśmy miłą niespodziankę: Azria / Bourguin zdołała minąć pelerynę zestawów Panse / Ortiz 2: 7 / 6 6 / 3 po zapisaniu piłeczki w pierwszym secie ... mecz lokalnych graczy.

Z drugiej strony Tison / Apple są zbyt silne. Przechodzą etap Lille w zestawach 2 na pół, a następnie osiągają oświecające zwycięstwo w finale (6 / 3 6 / 1).

W ten weekend Tison / Pommier wkroczył w skład pary, która będzie teraz oczekiwana na wszystkich turniejach.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.