Przy mikrofonie Mario Lucile Pothier i Jessica Ginier podzieliły się wrażeniami ze zwycięstwa, które zakwalifikowało je do półfinału turnieju Mistrzostwa Francji padel 2023.

Mimo trudnej i niemal bezbłędnej pierwszej partii, wywołali poczucie wyższości nad przeciwnikami. „Rzeczywiście bardzo chcieliśmy zagrać w tym ćwierćfinale” – powiedzieli. Przypomnieli sobie swoją ostatnią konfrontację, trudniejszy mecz składający się z trzech setów. Ciekawie było dla nich ponownie zmierzyć się z nimi: „Wiedzieliśmy, że Laura nie brała udziału w wielu turniejach, więc zrozumieliśmy, że jeśli od początku narzucimy dużą intensywność, możemy ich zaskoczyć naszą szybkością. » I dokładnie to zrobili.

Ich niezwykłą prezencję fizyczną i dobrze dopracowaną strategię ustalił ich trener, Johan Bergeron. Posiadanie Johana jako trenera to prawdziwy przywilej: „Co tydzień razem trenujemy, on zna nas na pamięć. Johan ma znaczną wiedzę specjalistyczną, zarówno na torach francuskich, jak i międzynarodowych. Daje nam instrukcje, a my stosujemy taktykę. »

To dobrze wróży na przyszłość.

Nie przegap żadnego momentu Mistrzostw Francji 2023, znajdź nas poniżej:

Lea Deutsch

Pasjonat Padel od 2018 roku z licznymi doświadczeniami w komunikacji i tworzeniu treści, chcę dzielić się z Wami moją pasją poprzez moje teksty.