Na koniec gry padel, wszyscy się zastanawiamy dlaczego przegraliśmy mecz…Dzisiaj przynosimy Ci prawdziwe odpowiedzi.

Wady techniczne? Zarządzanie oknami? Nie ma mowy ! Padel magia, na Instagramie, wreszcie podaje jasne dane na ten temat… Najwyższy czas!

Jak widać, w połowie przypadków jest to oczywiste wina naszego kolegi jeśli przegramy. Oczywiście gra w tenisa i wszystkie swoje uderzenia trafia w sam dół siatki. Jest więc oczywiste, że jesteśmy pierwszymi, którzy odczuwają skutki tych powtarzających się błędów.

Rakietama oczywiście pewną rolę do odegrania (29%). Poza tym, kiedy przegapimy jakiś punkt, wszyscy mamy tendencję do opuszczania głowy, aby spojrzeć na niego z wyrzutem. To zdecydowanie jego wina, jeśli wypuścimy piłkę niecentralnie lub jeśli wolej wpadnie do siatki…

Za mało rozmawiamy fałszywe odbicia, które uniemożliwiają nam oddanie strzału tak, jak byśmy chcieli. Piłka, która zatrzymuje się lub zbacza ze swojej trajektorii z powodu dywanu... lub sterty piasku na linii serwisowej. Szczerze mówiąc, to denerwujące.

Słońce. Oczywiście, gdy chcesz uderzyć, zawsze kończy się na trajektorii. W końcówce tracimy wzrok i nie trafiamy w piłkę. Szczerze mówiąc, nadal lepiej jest grać w środku pola, prawda?

No cóż, czasami, ale naprawdę rzadko, To nasza wina, jeśli stracimy punkt. Ale bardzo rzadko. Albo prawie nigdy...

Wyróżnienie dla : "przegrywamy, bo wsadzili mnie do lodówki".

Cóż, zrozumiesz, żadnej z tych rzeczy nie należy traktować poważnie. Nie jesteśmy profesjonalistami i popełnianie błędów jest rzeczą normalną. To właśnie na błędach uczymy się najwięcej. Jeśli jednak chcesz trochę wskazówki Aby popełnić mniej błędów, nie wahaj się rzucić okiem na serię: „W sercu padel", Lub Andoniego Bardasco udziela rad byłemu zawodowemu graczowi…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.