Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory kwalifikacje Premier Padel Katar Major źle rozpoczął się dla francuskiej delegacji. Trzy pary francuskie, które przybyły dziś rano, przegrały. Jednak jeden z nich miał pięć punktów meczowych…

Logika została zachowana w pierwszych dwóch meczach

Na początku poranka nie było cudu dla Jérémy’ego Scateny i Manu Vivesa. Francuzi, którzy rywalizowali z Tino Libaakiem i Leo Augsburgerem, dwoma graczami, którzy zakończyli poprzedni sezon w pierwszej dwudziestce WPT, ponieśli dotkliwą porażkę: 20/6 1/6.

Bastien Blanqué i Dylan Guichard dobrze odbudowali się w drugim secie, ale przegrali też w dwóch setach z czwartym rozstawionym z tych previi, Marcosem / Iriartem. Wynik końcowy: 4/6 1/6.

Moreau i Bergeron mogą się nawzajem obwiniać

Johan Bergeron i Max Moreau mogą bardzo żałować w piątkowe popołudnie. Ci, którzy świetnie rozpoczęli mecz przeciwko Henrique Barbosie i Franowi Ramirezowi Navasowi, przepuścili mecz, który wydawał się im obiecany.

Rzeczywiście, zwycięzcy pierwszego seta 6/1, Francuzi mieli kontrolę w Doha. Ale z tyłu zobaczyli, jak ich przeciwnicy całkowicie odwrócili losy meczu. Z kolei Hiszpan i Portugalczyk zadali Tricolores 6/1 i wyzerowali liczniki. Niezrażeni Johan i Max odzyskali rytm z początku meczu i w ostatnim akcie szybko objęli prowadzenie. Jednak po prowadzeniu 4:1, zobaczyli, jak ich rywale wracają i wyrywają nieoczekiwany tie-break, po tym jak obronili punkt meczowy na 5:6.

Wciąż skupieni Moreau i Bergeron ponownie objęli prowadzenie. Na początku decydującej partii przeważali, prowadzili 6 do 1 i wydawało się, że wreszcie widzą koniec tunelu. Jednak od początku meczu Navas i Barbosa byli w stanie odrobić straty, oszczędzając cztery nowe punkty meczowe i kończąc grę przy pierwszej okazji… Wynik końcowy 1/6 6/1 7/6 (6) dla Navasa i Barbosy którzy przejdą do następnej rundy.