Belgia zna teraz swoich mistrzów. W tej pierwszej konfrontacji pomiędzy Triay/Fernandez – Brea/Gonzalez, To są superpiba którzy wyróżnili się w tym bardzo zaciętym finale, który trwał 1h51 : 6 / 4 6 / 4.

Dlatego Delfi Brea i Bea Gonzalez wygrywają Brukselę P2 i zrób podwójnie après zwycięstwo w Puerto Cabello, w zeszłym miesiącu. To jest o dziesiąty tytuł dla superpiba, z 16 rozegranych finałów.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory superpiba zapewnić bez problemu

Gemma Triay et Klaudia Fernandez rozpoczęli to spotkanie znakomicie, odrywając się od drugiej partii zaręczynowej swoich przeciwników. Bardzo zaskakująca Claudia Fernandez była z inicjatywy dużo ryzyka, bardzo często płacąc, dokonując całkowicie Delfi Brea w jego przekątnej.

Z drugiej strony Bea Gonzalez zdawała się mieć trudności z wejściem na mecz, brakowało jej solidności przy siatce i regularnie oddawała zbyt płynne strzały, oddając zbyt łatwe piłki Gemmie Triay, której jakość gry znamy.

Jednak w trakcie seta superpiba ponownie zmobilizowany, aby powrócić do wyniku i osiągnąć przerwę po bardzo długa gra serwisowa na trasie Triay/Fernandez.

Z tyłu maszyna stoi po stronie zwycięskich Delfi Brea i Bea Gonzalez trzy mecze z rzędu, aby odzyskać prowadzenie w tym meczu. Naprzeciwko Gemma Triay i Claudia Fernandez zostały uderzone piorunem i straciły zestaw, który wyciągnął do nich ramiona: 6/4.

Bea Gonzalez lub strach przed wygraną

Gemma Triay i Claudia Fernandez wzięły udział cios w głowę po przegranej pierwszej rundzie. Od pierwszego meczu serwisowego przyznali się do zaangażowania. TO superpiba wygrałem 7 z 8 ostatnich meczów i wydawało się, że finał przebiegł dla nich bardzo dobrze. 2/0 na tablicy ogłoszeń.

Jednak rozstawiony z numerem 3 nie został jeszcze pokonany na tym spotkaniu. Zaproponowała sobie nawet piłkę na przerwę przy stanie 2/1, co im dało pozwoliłoby nam wrócić do 2/2 do wyniku. Jednak Bea Gonzalez i Delfi Brea znakomicie obroniły te dwie piłki i nadal prowadziły w tym meczu. Wrócili na ławkę 3/2 dla nich, usługa do naśladowania.

Te stracone szanse wyrządziłyby wiele szkody parze Triay/Fernandez, która będzie cierpieć we wszystkich kolejnych meczach, z wyjątkiem dobrej gry serwisowej z ich strony. Doznali podwójnego breaka, więc znaleźli się na miejscu 5 / 2.

Jednak emocje wywołały Beę Gonzalez, która popełniła znaczną liczbę błędów. To w szczególności pozwoliło na trzecie rozstawienie powrócić do 5/4 wyniku. To właśnie możemy nazwać „strach przed wygraną„. Gemma Triay i Claudia Fernandez będą miały dwie piłki, aby powrócić do 5/5. Mimo wszystko, superpiba ponownie zmobilizowali, zwłaszcza Bea Gonzalez, a po powrocie do 40A zdobyli swój pierwszy punkt meczowy.

Statystyki Finał kobiet Bruksela P2
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.