Śledź rundę XNUMX Premier Padel Bruksela P2 w najbliższy czwartek od 09:00 Nie zdziwcie się, gdy zobaczycie poniższy program, do ćwierćfinału zakwalifikowały się już trzy pary: Jensen/Castello (panie TS6), które skorzystały z pakietu Osoro/Goenaga, Ortega/Virseda (panie TS5), które zdominowały Guinarta / Martinez i Nieto / Sanz (TS8 mężczyzn), którzy pokonali Windahla / Solano.

Na razie to proste, w Belgii żadne ziarno nie otrząsnęło się jeszcze z kurzu. Czy w czwartek czeka nas pierwsza prawdziwa niespodzianka? Cokolwiek się stanie, powinniśmy być świadkami interesujących meczów z nowym duetem Leal / Campagnolo, który rzuca wyzwanie Yanguasowi / Garrido (TS5), twardemu Javiemu Ruizowi i Cardonie, którzy będą chcieli spróbować wykonać ruch przeciwko Paquito i Lebronowi (TS2) ), który miał wczoraj lekkie opóźnienie zapłonu...

Po stronie francuskiej będziemy oczywiście śledzić Alix Collombon i jej partnerkę Julietę Bidahorrię, które walczą z potworem Brea / Gonzalez (TS2).

Rozumiesz, piękny dzień padel czeka na nas w pobliżu Tour&Taxis.

W programie:

Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał YouTube z Premier Padel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !