Runda 32. rundy mężczyzn Premier Padel GNP Mexico P1 rozpoczyna się w najbliższą środę w Acapulco i będziemy mogli zobaczyć przy pracy najlepszych zawodników na świecie.

Do najciekawszych meczów zaliczamy w szczególności pojedynek Leal/Diestro vs Nieto/Sanz, który może być gorący, jeśli outsiderom w końcu uda się zagrać na swoim najlepszym poziomie. Moglibyśmy również stoczyć dobrą walkę pomiędzy Orią / Sagerem, niespodzianką P1 w Riyadzie, a Rubio i Sanchezem, dwoma zawodnikami, którzy wkrótce się rozstaną.

Augsburger i Libaak, którym absolutnie zależy na zdobyciu punktów, aby uniknąć startu w eliminacjach, stoczą bardzo interesujący mecz z Javim Ruizem i Pablo Cardoną, którzy w ten weekend wygrali swój drugi turniej z rzędu na Ultimate Padel Wycieczka.

Ze swojej strony Lebron i Galan podczas ich ostatniego wspólnego turnieju sprzeciwiają się Jairo Bautista i „Chipi” Muñozowi za ich udział w zawodach.

Wśród dziewcząt po wtorkowym dniu naznaczonym przez faworytki, które były trudny, 1/8 finału trwa dzisiaj w Meksyku. Najbardziej ekscytującym meczem może być mecz Sharifova / Carnicero i Nogueira / Merino.

Dzisiejszy program:

Spotkania rozpoczynają się o godzinie 18:00 czasu francuskiego. Aby śledzić mecze, dzieje się to na Kanał YouTube z Premier Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !