Niekoniecznie się tego spodziewaliśmy, a jednak… Alix Collombon et Jessica Ginier-Barber są zarejestrowani razem, aby grać w Premier Padel Katar Major od 1 do 8 marca.

Jessica Ginier ogłosiła kolor na początku sezonu i oświadczył, że chce „skupić się na turniejach międzynarodowych„. Co robi w tym sezonie, odkąd dołączyła do zespołu Carla Toully. Związek, który dobrze się rozpoczął pomiędzy Carlą i Jessicą, które wspólnie wzniosły już trofeum podczas zawodów FIP Wzrost Betsson I.

Lyonez, który chciał skupić się na turniejach międzynarodowych, zatem nadal nabiera tempa, ponieważ obecnie zajmuje się problemem Premier Padel. Aby zagrać w Katarze, będzie kojarzona z zawodnikiem, którego zna bardzo dobrze, gra z nią już od lat i odnosi sukcesy, jakie znamy we Francji: Alix Collombon.

W tym sezonie Alix połączyła siły z Julietą Bidahorrią, ale ta ostatnia, która wciąż nie do końca wróciła do zdrowia po operacji więzadła krzyżowego przedniego kolana, nie jest jeszcze gotowa na powrót na boisko. Dlatego Alix musi znaleźć innych partnerów na kolejne nadchodzące turnieje. W Riyadzie Francuz numer 1 będzie dzielić tor ze Szwedem Amandę Girdo, 103e Świat.

W Katarze znajdziemy więc dwie Francuzki razem. Na razie tworzą 23. para turnieju. Ponieważ rejestracja nie została jeszcze zamknięta, możliwe jest, że ominą je inne, lepiej sklasyfikowane drużyny.

Carla Toully, obecna partnerka Jessiki Ginier, będzie również obecna na P1 Qatar Major. Ten ostatni zarejestrowany jest obok Portugalczyka Margarida Fernandes (117e).

Powinny być obecne dwie inne Francuzki: Elodie Invernon, powiązana z Catariną Santos (123. miejsce) oraz Wendy Barsotti, która współpracuje z Catariną Castro Vilela (139. miejsce).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.