Lucky Losers José Gonzalez i Ignacio Vilariño zrobili w Doha bardzo dużą niespodziankę pierwszego dnia rozgrywek Premier Padel Katar Major.

Pokonany przez Thomasa Leygue i Ignacio Sagera Nagel w ostatniej rundzie previas w bardzo ważnym meczu Ignacio Vilariño i José Gonzalez myśleli, że wracają do domu. Ale to było bez liczenia na pakiet od Uri Botello i Pablo Lijo.

Aby zrekompensować nieobecność tych dwóch graczy, ci, którzy mają odpowiednio liczby 104 i 116, zostali wylosowani wśród przegranych ostatniej rundy previas. Dlatego znaleźliśmy ich dzisiaj w pierwszej rundzie głównego remisu z Javi Lealem (36) i Miguelem Semmlerem (39).

Choć nie są faworytami, Gonzalez i Vilariño lepiej przystosowali się do warunków na świeżym powietrzu i zaoferowali sobie prestiżowe zwycięstwo (7/6, 6/3) przeciwko dwóm graczom z czołowej 40. Jutro spróbują dokonać nowego wyczynu przeciwko seed 7, złożony z Sanyo Gutiérreza i jego siostrzeńca Agustina!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !