Rzeczy nigdy nie przestają się dziać wśród dziewcząt! Nieoczekiwane rozstanie Gemmy Triay i Marty Ortegi wywołało, jak to często bywa w takich sytuacjach, reakcję łańcuchową.

Zatem Aranzazu Osoro, pozostawiony przez a Veronica Virseda, która nie przegapiła okazji, aby dołączyć do Martity Ortegi, zmuszony był znaleźć nowego partnera.

A dla majora Kataru, jak pokazano w lista rejestrującychArgentyna będzie dzielić tor z 20. zawodniczką na świecie, młodą Carmen Goenagą. Czy to stowarzyszenie będzie trwać po wydarzeniu w Doha? Prawdopodobnie Goenaga żegna się na Instagramie ze swoją byłą partnerką Lucią Martinez…

Zastanawiamy się teraz, czy Lorena Rufo, była partnerka Claudii Fernandez, i Martinez połączą siły, czy też należy spodziewać się innych zmian…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !