Ośmioro Francuzów, którzy zadebiutowali w najbliższy piątek o godz Premier Padel Wszyscy Katarczycy Major zostali wyeliminowani. Po poranne porażki trzech par w 100% trójkolorowych, to dwie pary francusko-hiszpańskie zarejestrowane w pierwszym turnieju Major w 2024 r., które otworzyły drzwi w ten piątek.

Choć faworyci z Belgiem Clémentem Geensem i Włochem Mario Cassettą, Thomas Leygue i Ferran Insa przegrali w dwóch setach: 7/6, 6/3.

Nic dziwnego dla Jérôme’a Inzerillo i Jose Martineza, którzy nie byli faworytami w starciu z Pedro Araujo i Jose Marią Mouliaą, ale mimo to walczyli dobrze. Porażka Francuza i jego partnera również w dwóch setach: 7/5 6/4.

Więc to koniec dla chłopców w Katarze, jutro będą dziewczyny który będzie starał się zapewnić delegacji francuskiej w Doha pierwsze zwycięstwo.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !