Już ich nie zatrzymujemy ! Szczęśliwi przegrani z previas Premier Padel Qatar Major nadal przeciwstawia się przeciwnościom w Doha!

Pokonany przez Thomasa Leygue i Ignacio Sagera Nagela w finale previa Premier Padel Katar Major, przegrani José Gonzalez i Ignacio Vilariño skorzystali na wycofaniu się pary Botello/Lijo, aby wspiąć się na stół finałowy tego pierwszego turnieju nowego oficjalnego obwodu FIP.

A przynajmniej możemy powiedzieć, że dwóch młodych Hiszpanów nie jest tam, by odgrywać tę rolę. Po wczorajszym wywołaniu sensacji poprzez wyeliminowanie Javi Leala i Miguela Semmlera, robią to ponownie dzisiaj, dominując Sanyo Gutiérreza i jego siostrzeńca Agustina!

W obliczu rozstawionej 7 turnieju Hiszpanie wygrali w dwóch setach (6/4 7/6). Trzeba przyznać, że Sanyo nie ewoluował ze swoim zwykłym partnerem Agustinem Tapią, ale nadal jest to prawdziwy wyczyn dla dwóch graczy, którzy nie znajdują się nawet w światowej czołówce!

Dlatego jutro zagrają w 6/2 finału tego Majora Kataru, przeciwko Momo Gonzalezowi i Javi Rico (strzelcy Diaz / Patiniotis: 6/4 XNUMX/XNUMX). Na nową niespodziankę?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !