Na pewno nie jest dobrze być w tym gronie w gronie faworytów Premier Padel Rijad P1. Widzieliśmy to przy eliminacjach par 4, 6 i 7 dla mężczyzn.

Podobnie jak Ortega / Triay czy Salazar / Icardo wśród pań, Arturo Coello i Agustin Tapia pozostawili już seta po drodze w tym wznowionym turnieju.

Rzeczywiście, po dobrym rozpoczęciu w meczu z Chozasem/Perino, para z numerem 2 sprawiła, że ​​outsiderzy wygrali drugiego seta. Z tyłu, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, ludzie Gustavo Pratto przyspieszyli i nigdy więcej nie spojrzeli w lusterko wsteczne.

Wygrywają 7/5 4/6 6/3 i docierają do ćwierćfinału, gdzie jutro zmierzą się z Edu Alonso i Alexem Arroyo, którzy w nieco ponad godzinę zmiażdżyli sensację Dominguez / Patiniotis: 6/1 6/3.

W pierwszych dwóch meczach Agusa i Arturo, którzy poruszali się trochę na temat prądu przemiennego, jutro będą musieli wykazać się większą rygorystycznością w starciu z młodą parą z długimi zębami.

Aby śledzić resztę ósmej edycji w Arabii Saudyjskiej w tę środę:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !