Na początku sezonu outsiderzy są w świetnej formie! Rzeczywiście, druga tura Premier Padel W Riyadzie P1 opuściło już kilka najlepszych 16 par.

Pełen wrażeń poranek we wtorek!

Po bardzo dużej niespodziance dzisiejszego ranka, eliminacja Paquito Navarro i Sanyo Gutiérreza (TS4), pokonany przez Esbri / Rico, kilka z szesnastu wstępnie sklasyfikowanych par stanęło na podium, gdy tylko przystąpiły do ​​zawodów w Arabii Saudyjskiej w gronie mężczyzn. Dowód poniżej:

  • Porażka Gila / Moyano (12) z Zapatą / Goenagą: 6/2 3/6 5/7
  • Porażka Leala / Diestro (15) przeciwko Orii / Sagerowi (Q): 6/7 7/6 5/7
  • Porażka Belluati / Fernandez (16) z Perino / Chozas: 2/6 1/6

Nawet zwycięskie pary muszą walczyć, jak Coello i Tapia (TS2) przepychani w pierwszym secie przez Cardonę/Ruiz (końcowy wynik 7/6, 6/1) czy Arroyo i Alonso (14), którzy musieli pracować z Bautistą/Muñozem (wynik końcowy 4/6 7/6 6/2).

W Riyadzie jest gorąco!

Wśród dziewcząt, jeśli na razie faworytki się utrzymują, niektóre mimo wszystko cierpią, jak wczoraj Icardo / Salazar czy Ortega / Triay dzisiejszego popołudnia.

Trzeba powiedzieć, że warunki gry tego Premier Padel Riyad P1 ma tendencję do wyrównywania luk. Jesteśmy na zewnątrz, jest gorąco, wieje wiatr, piłkarze mają słońce w oczach... Co więcej, jeśli pierwsze szesnaście par debiutuje dziś w gronie mężczyzn, to pozostali mają już za sobą przynajmniej jeden mecz w nogach . W związku z tym mogli już ocenić warunki, nabrać pewności siebie i odblokować się. Nie bez znaczenia, gdy wiemy, że ten turniej jest dla wielu pierwszym w 2024 roku!

Jak zrozumiałeś, mamy do czynienia z kontekstem sprzyjającym niespodziankom. Czy we wtorek będziemy mieli ich więcej? Odpowiedź poniżej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !