Trzej Francuzi nadal starają się dotrzeć przy stole finałowym Riyadu P1. Johan Bergeron, Thomas Leygue et Max Moreau mają tylko jeden mecz do rozegrania, aby zająć swoje miejsce!

Trzy trójkolorowe drużyny czekają dwa ważne spotkania w drugiej rundzie previas, Rzeczywiście, Thomas Leygue et Ferran Insa zmierzą się z rozstawionymi z numerem 2, Ignacio Sagerem i Salvadorem Orią.

o Max Moreau et Johan Bergeron, będą przeciwni nasiona 8, Miguel Angel Solbes i Carlos Marti. Nadchodzi ważne spotkanie dla Maxa i Jo.

Mecze już się rozpoczęły w Riyadzie. Będziemy oczywiście musieli śledzić postępy Miguela Lampertiego, obecnego również w kwalifikacjach. Ale także belgijski Clement Geens et Marco Cassetta kto się spotka Aitor Garcia et mario huete (TS6), zabójcy Tino Libaaka i Leo Augsburgera.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.