Thomasa Leygue'a, jedyny reprezentant Francji w drugiej rundzie pre-previas, oraz Ignacio Sager Nagel, który przegrał dziś wieczór na WPT Vigo Open.

Podobnie jak Jérôme Inzerillo i Bastien Blanqué, Thomas Leygue i Ignacio Sager Nagel podlegali prawu pary złożonej z Jose Jimeneza Casasa i Mario Huete. Zwycięski w trzech setach dzisiejszego ranka, 109. i 133. miejsce w rankingu WPT zapewniły dziś dobry występ w starciu z Leygue i Sager Nagelem, wygrywając w dwóch setach: 6/4 7/5. Czy hiszpańska para zdoła jutro przebić się za trzy przeciwko rozstawionemu 1 z pre-previas, Goenaga / Mena?

Po stronie francuskiej będziemy teraz musieli poczekać do poniedziałku i wejścia do biegu Benjamina Tisona i Teo Zapaty, którzy zmierzą się z Ernesto Moreno (70 l.) i Miguelem Solbesem (83 l.) o 18:00.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !