Dwa tricolory obecne w pierwszej rundzie pre-previas World Padel Tour Miami otwarte, które grane są w Madrycie, spełniły swoje zadanie dziś rano. Znajdziemy ich dziś po południu w kolejnej rundzie.

Francuzi mają dobry początek!

Po bardzo wyraźnym zwycięstwie pary francusko-szwedzkiej Bergeron/Vasquez naprzeciwko Wild-Card Richters/Martinez Marcos: 6/1 6/2, to są Thomas Leygue i Ignacio Sager Nagel który zakwalifikował się do drugiej tury.

Trudniej było dla francusko-hiszpańskiego duetu, który potrzebował trzech setów, aby usunąć Alvaro Delgado Sáncheza i Álvaro Lópeza Luque. Ostateczne zwycięstwo 6/4 4/6 6/1, które pozwala dwóm młodym graczom wspiąć się do następnej rundy, gdzie ich czeka Victor Manuel Mena Gil (95) i Enrique Goenaga (84), rozstawiony 4 z tych prekwalifikacji.

Dla Johana i Simona też nie będzie to łatwy mecz przeciwko Exequiel Mouriño (167) i Pedro Vera Castillo (92).

Zderzenie dwóch meczów w najbliższy piątek o 16:30.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !