Germán Jerez Lopez, dyrektor techniczny Padel rzeczy, jest jedną z wielkich postaci edukacji Padel w Europie. Powraca do aktualnych tematów między tenisem a padelem, ale daje też kilka wskazówek, jak zacząć grać w padla.

  • Tenis i Padel, ta sama walka?

Przede wszystkim nie należy zapominać, że tenis i padel to zupełnie inne sporty.

Prawdą jest, że są one podobne, jeśli chodzi o przyswajanie określonych umiejętności psychomotorycznych za pomocą narzędzia w ręku, takiego jak koordynacja ruchowa lub oko-ręka.

Ale koncepcje, które przypisujemy każdemu sportowi są technicznie bardzo różne.

Jeśli chodzi o przekazywanie, doradzanie, motywowanie lub komunikowanie się, zależy to od każdego zawodowego nauczyciela, ale w naszym przypadku jest to podstawowa podstawa uczenia się i czerpania przyjemności z nauki.

Największa różnica między sportami polega na czasach asymilacji lub mechanizacji techniki i procesach poziomów aż do osiągnięcia prawdziwej gry.

  • Tenis czy padel dla młodych ludzi?

Zachęcam młodych ludzi do uprawiania jednego z 2 sportów, ponieważ są fantastyczne pod każdym względem. Jeśli wybiorą padel, pierwszą rzeczą, którą im przekażę, będzie pomysł PATIENCE. We wszystkich sportach jest to wartość dodana i cnota dla sportowców. Ale prawdą jest, że w Padel nabiera on wielkiego znaczenia, tym bardziej dla młodych ludzi.

W tenisie wszystkie strzały mogą wygrywać; w padelu jest tylko jeden zwycięski ruch i najtrudniej go wykonać.

Młodzi ludzie (a także mniej młodzi) chcą jak najszybciej zdobyć punkt i zawsze grają bardzo ciężko i szybko, ale w Padel nie jest to najbardziej poprawna i korzystna rzecz dla naszej gry. pojęcie cierpliwości…

  • Trening dostosowany do padla

W przeciwieństwie do innych krajów, Hiszpania ma świetną kulturę Padel. To normalne, Padel jest w swojej historii, w swoim DNA. Ale wszystko idzie bardzo szybko!

W niektórych krajach zwykle zdarza się, że profesjonalistów nauczających tenisa zachęca się do nauki gry w padla bez podstawowego treningu sportowego. Rezultat jest taki, że „lekcja tenisa jest prowadzona na boisku do padla”.

Nasza rada jest zawsze taka sama: musisz zrozumieć, że padel to sport z innymi technicznymi i taktycznymi podejściami oraz innymi koncepcjami…

Padel Stuff wykonuje różne szkolenia. A nasi stażyści często są zdumieni różnicą między tenisem a padelem.

  • Padel Stuff i satysfakcjonujący dyplom

Padel rzeczy jest firmą organizującą imprezy, szkolenia i pobyty typu padel, która istnieje na rynku od 8 lat i która świadczy te usługi w całej Hiszpanii.

Rejestrujemy wszystkie dyplomy studentów, którzy przechodzą różne etapy i egzaminy, które odbywają się podczas naszego szkolenia.

Mamy wykwalifikowanych instruktorów na całym terytorium Hiszpanii.

Z drugiej strony oferujemy szereg usług, aby dotrzeć do wszystkich odbiorców i wszystkich poziomów edukacji. Na przykład kilku graczy WPT uczestniczy w naszym szkoleniu, biorąc udział w kursie dla profesjonalnych trenerów lub instruktorów.

  • Padel Stuff: zespół / organizacja

Zacznę od zespołu, który prowadzi firmę, ponieważ to oni wkładają entuzjazm, wytrwałość, profesjonalizm, który stosujemy i przekazujemy we wszystkim, co robi Padel Stuff:

  • Iñaki Loredo, CEO
  • Laura Boluda, CMO

Nie jesteśmy ani gorsi, ani lepsi, ale różnimy się od innych organizacji i firm. Gracze wspierają nas niezwykle.

Wartość wytrwałości, entuzjazmu ... to niektóre z wartości, które pielęgnujemy.

Aby uzyskać więcej informacji: kliknij ICI

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.