Trzeci dzień zawodów w Wenezueli, przy stole finałowym z początek 16. finału pierwszego P2 sezonu. W tej chwili wielkie nazwiska utrzymują pozycję i są obecne w Puerto Cabello.

W programie dnia na stokach będzie dwóch francuskich zawodników. Przede wszystkim, Carla Toullyz Portugalczykami Margarida Fernandes, rozpocznie się o godzinie 9:XNUMX (14:XNUMX czasu francuskiego), przeciwko Noa Canovas i Jimenie Velasco, którzy wyróżnili się na Ultimate Padel Wycieczka do Leganés. Spotkanie do śledzenia na żywo na kanale Youtube Premier Padel.

Później w ciągu dnia nadejdzie kolejAlix Collombon i Julieta Bidahorria wychodzą na scenę. Zmierzą się z doświadczoną parą Patty Llaguno i Lucią Sainz (TS7). Spotkanie odbędzie się w drugiej turze popołudniowej, tj. nie wcześniej niż o godzinie 18:XNUMX (23h we Francji). Będzie to także można śledzić na żywo.

Po spotkaniu dnia na Grand Stand Daka nastąpi konfrontacja pomiędzy Mike Yanguas / Javi Garrido i Tino Libaak / Leo Augsburger. Mecz na żywo od 16:30 (tj. 21:30 we Francji).

Wreszcie, znajdziemy wielkie nazwiska przez cały dzień, w tym Coello/Tapia przeciwko zakwalifikowanej parze, Chingotto/Galan przeciwko Goenago/Zapata czy Lebron/Gonzalez przeciwko Ayats/Guerrero.

Cały program dnia poniżej:

Wszystkie transmisje na żywo można śledzić na kanale Youtube Premier Padel, od 14:XNUMX we Francji:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.