Najwyraźniej ten major Kataru jest pełen niespodzianek! Po wydaniu męskiego numeru 1 Lebrona i Galana, kolej na żeńskie cyfry 2, Delfi Brea et Bea González, aby wyjść drzwiami wyjściowymi po całkowicie szalonym meczu na torze centralnym.

To spotkanie trwało ponad 2 godziny i zaoferuje nam kilka świetnych zwrotów akcji. W końcu takie są Alejandra Salazar et Tamary Icardo które narzuciły sobie: 2/6 7/5 6/1.

Jednostronny pierwszy zestaw

Biorąc pod uwagę fakt, nikt – nawet ja – nie zapłaciłby dużo za Salazara i Icardo bardzo solidny pierwszy set co zrobili Delfi i Bea. Na torze Tamara i Alejandra były całkowicie zdominowane Niesamowita gra Bei Gonzalez…i napotkałem ściana: Delfi Brea.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Super piba Pełni pewności siebie weszli na boisko i już w pierwszym gemie meczu zrobili sobie przerwę. To jest do powiedzenia ambicje młodej pary w tym meczu.

Tamara Icardo wielokrotnie się irytowała, oszołomiona rozbija Supermoce Bei. Ostatecznie na tablicy wyników znalazło się 6/2 i zastanawialiśmy się, jaka może być reakcja piątego rozstawienia w drugim akcie…

Deszcz kombi

Drugi set rozpoczął się znakomicie, ale tym razem na korzyść pary Icardo/Salazar. Wszyscy wiemy tę chwilę relaksu które możesz mieć po wygraniu pierwszego seta. To właśnie przydarzyło się Delfi i Bei, które straciły służbę… i zostały szybko wyprowadzone 3/0 w drugim akcie.

Niemniej jednak Delfi i Bea były dobrze prowadzone przez swojego trenera, Jorge Martinez, który próbował dać im klucze do wyjścia z tego zamieszania. TO Super piba udało im się wrócić na właściwe tory… zanim ponownie stracili serwis!

Taki był cały aspekt drugiego seta. Razem, Zrobiono 7 przerw, 3 dla Brei/Gonzaleza, który do samego końca gonił za wynikiem, i 4 dla Icardo/Salazara który wyciągnął głowę z wody, aby wrócić do meczu: 7/5.

Alejandra Salazar

Upadek Super piba

Z ostatniego seta musimy pamiętać, że Tamara Icardo i Alejandra Salazar wiedziały, jak wykorzystać swoją szansę. Gra toczyła się w dużej mierze na prawą przekątną gdzie oczywiście poprzedni numer 1 objął prowadzenie nad Delfiną Breą.

Ze swojej strony Tamara Icardo zdołała trafić wiele innych intencji w swojej grze zajmowała dużo więcej miejsca przy siatce i wielokrotnie przebijała się przez obronę Brei/Gonzaleza, przejście przez „strefę rozwodu”.".

Znaczący fakt: Bea Gonzalez opuściła tylko jeden bajada w tej grze. Tylko jeden. Ten błąd spowodował podwójne przełamanie dla outsiderów w trzecim secie.

Z tyłu Ale Salazar i Tamara Icardo nadal naciskali. Wały ustąpiły po stronie Super piba, który w trzeciej rundzie doznał wyniku 6/1. Trzeba przyznać, że nikt nie mógł się tego spodziewać po jakości ich gry w pierwszym secie.

Jest to zatem zdecydowane zwycięstwo Alejandry i Tamary… i ogromne rozczarowanie dla finalistek z Riyadu. Emocje Bei Gonzalez na koniec meczu tylko potwierdza te słowa.

Zatem jutro na torze spodziewamy się Tamary Icardo i Ale Salazara. Znajdą parę Gemma Triay / Claudia Fernandez (zwycięstwo nad Sainz / Llaguno 6/1 6/3), w meczu naznaczonym ponownym spotkaniem... Ale na razie Ale Salazar i Tamara Icardo będą mogli cieszyć się zwycięstwem.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.