Pierwszy półfinał dla nowej pary Garrido / Yanguas, która potwierdziła swoje wczorajsze niespodziewane zwycięstwo wygrywając w tę środę z Edu Alonso i Alexem Arroyo.

Niemniej jednak goście z zewnątrz rozpoczęli mecz bardzo dobrze przeciwko dwóm graczom, którzy po niesamowitym meczu rozegranym dzień wcześniej wydawali się nadal prowadzić. Podopieczni Juaniego Mieresa jednak zdołali odrobić dwie przerwy i stopniowo wracali na prowadzenie. Nagrodzeni za swój wysiłek, wygrali pierwszego seta 7/5. Drugi akt miał być bardziej kontrolowany ze strony Javiego i Miguela, którzy wynikiem 6/4 pokrzyżowali marzenia Alonso i Arroyo, którzy nadal mogą być zadowoleni z ukończenia kolejnego bardzo satysfakcjonującego turnieju.

Obaj młodzi ludzie zyskują na sile, ale będą musieli jeszcze trochę poczekać, zanim zapewnią sobie miejsce w finałowej czwórce. Yanguas i Garrido zagrają razem w pierwszym półfinale i będą mieli okazję zemścić się na Superpibes i kontynuować niesamowitą epicką przygodę w Katarze!

Rozumiecie, Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno wygrali z Momo Gonzalezem i Fede Chingotto. I jedyne co możemy powiedzieć to to, że Argentyńczycy po raz kolejny zrobili mocne wrażenie w 20x10. Rzeczywiście, trzeci rozstawiony, choć czasami łaskotany przez Momo i Fede, którzy zgodnie ze swoją reputacją, w pełni wykorzystali swoje szczęście, zapewnił bardzo solidny występ. Końcowy wynik 3/6 3/6 dla Martina i Franco, którzy bez drżenia kwalifikują się do nowego półfinału.

Jutro to właśnie przeciwko parze, którą rozbili w Riyadzie (6/2, 6/1), podopieczni Carlosa Pozzoniego będą starali się zakwalifikować do swojego pierwszego finału w sezonie. Ale uważajcie, Andaluzyjczycy są pewni siebie i w czwartek mogą zagrać na zupełnie nowym poziomie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !