Co za mecz na środkowym torze Kataru Major, w spotkaniu pomiędzy Paula Josemaría et Ariany Sanchez (TS1) do zupełnie nowej pary Vero Virseda et Martita Ortega (ST4).

W meczu rajdowym Paula i Ari uciekli z pułapki Virsedy/Ortegi i zwyciężyli 4/6 6/2 6/4.

Determinacja Virsedy/Ortegi

Vero i Marta wstrząsnęły numerami 1 świata w Doha, zwłaszcza wygrywając pierwszego seta meczu. Jeśli w tej rundzie każda z dwóch drużyn przynajmniej raz oddała serwis, duet Virseda/Ortega szukał niezbędnych zasobów, aby przerwać w najlepszym momencie.

W pierwszym akcie, w obliczu nieco opóźnionych numerów 1, Virseda i Ortega postanowili wykorzystać swoją szansę, opracowując bardzo obronny. Na koniec najpierw ustaw 6/4 dla outsiderami.

Le powrót numery 1

Mogliśmy zobaczyć, jak Paula i Ari odpadli z turnieju wcześniej, ponieważ w drugim secie również prowadzili różnicą. Poczuliśmy dużo irytacji na Arianę Sanchez, która popełniła więcej błędów niż zwykle. Paula Josemaria nie miała sobie równych, jeśli chodzi o sport bardzo zamkniętą twarz.

Jednak jako bossowie obaj Hiszpanie wrócili na bramkę, pokonując Vero i Martę. Z tyłu kontynuowali grę i zaoferowali sobie drugi set, ożywiając je w tym meczu, marzenie o drugim z rzędu odrodzeniu się w finale.

Ulga Pauli i Ariany

Paula i Ari kontynuowali grę na początku trzeciej rundy: prowadzili Na tablicy wyników 3:0. Naprzeciwko Veronica Virseda i Marta Ortega do tego nie dopuściły, daleko od porażki w tym meczu, wrócił i strzelił gola, udowadniając całej katarskiej publiczności swoją lwią mentalność...

Niestety, przy stanie 5:4, 30/40, jedynki zmusiły Martę Ortegę do faulu i, jak pokazały ich miny, Paula i Ari odetchnęli z ulgą aż do zakończenia meczu.

Ze swojej strony Vero Virseda i Marta Ortega mogą być naprawdę usatysfakcjonowane swoim spotkaniem. Wysyłają mocny sygnał, mówiąc, że w tym roku możemy na nią liczyć. Tym bardziej, że jest to jedyne swojego pierwszego turnieju, jak przypomina im ich trener:

Dlatego Paula Josemaria i Ariana Sanchez w najbliższy piątek będą próbowały pobić dublet przeciwko zaskakującej parze Triay/Fernandez, który zakwalifikował się dzisiaj wcześniej, przeciwko Alejandrze Salazar i Tamarze Icardo.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.