To post na Instagramie, który intryguje planetę padel. To pochodzi od marki Babolat, który mógł nie wypuścić wszystkich swoich nabojów z 2023 roku, jeśli chodzi o rakiety.

W animacji wideo francuska marka pokazuje rodzaj cząsteczki DNA w kolorach czerwonym, niebieskim i żółtym, której gałęzie wznoszą się wzdłuż rakiety, podczas gdy odgłosy uderzeń piłki rezonują. Pojawiają się wizerunki dwóch graczy – mężczyzn uderzających w bijatyki, bez możliwości ich jednoznacznej identyfikacji (zdjęcie poniżej). A animacja kończy się słowami „Wkrótce…”

Teaser z Babolat na Instagram

Czy to zapowiada nowy model z najwyższej półki, mimo że Techniczny Viper autorstwa Juana LeBrona został już przedstawiony? Co prawda Counter Viper i Air Viper wciąż czekają. Chyba, że ​​to nowy model? A może nowy topowy zawodnik, który dołącza do drużyny Lyonu?

Zakłady są otwarte.

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.