Zakwalifikowany do rundy 8 FIP Złoty Perpignan obok Maxime'a Forcina Quentin Ayuso zgodził się wrócić z humorem do poprzedniego meczu.

„Udało nam się pozostać skoncentrowanym”

Padel Magazine : Wyszedłeś z bardzo dobrego zwycięstwa z Maxime w szesnastych miejscach, jak oceniasz ten mecz?

Quentin : „ Udało nam się przerwać wejście, co pozwoliło nam szybko się uwolnić. Potem próbowaliśmy bawić się naszą bronią i pozostać agresywnym, aby uniemożliwić im narzucanie tempa i przyzwyczajanie się do warunków.

Wydaje mi się, że w pierwszym secie było siedem przerw, byliśmy w stanie pozostać skoncentrowani, aby w końcu wyjść z tego przed tie-breakiem.
W drugim secie pchnęli mnie trochę bardziej w powietrze, celem było naprawdę zminimalizowanie fauli podczas pozostawania na naszej agresywnej alei, więc Max miał okazję dokończenia punktów. Cieszymy się, że wygraliśmy ten mecz.
"

„Początkowa łysina i technika więcej niż przybliżona”

Padel Magazine : Wczoraj stałeś się ulubieńcem tłumu. A plotki mówią, że podpisałeś nawet swój pierwszy autograf, czy to prawda?

Quentin : " Rzeczywiście ! Nawet jeśli był to założony przez mój fanklub, którego honorowym prezesem jest nikt inny jak Mario Cordero i który skupia kilku fanatyków z klubów w regionie. “

Padel Magazine : Czy możesz zdradzić nam swój sekret, aby tłum widział Cię tylko na boisku?

Quentin : „ Myślę, że to jasne: początkowa łysina i bardziej niż przybliżona technika wyraźnie robią różnicę w porównaniu z innymi graczami ”

Gratka, aby podzielić się utworem z Max

Padel Magazine : A poważniej, grasz ponownie w piątek, jaki jest Twój cel w tym turnieju?

Quentin : „Mamy szczęście, że możemy wykorzystać tę wyjątkową oprawę jeszcze raz, więc przede wszystkim postaramy się jak najlepiej bawić. Chcieliśmy zagrać z zagranicznymi parami, aby zobaczyć coś innego niż to, co widzimy na francuskim torze i jest to już trzecia hiszpańska para, którą spotkamy w tym turnieju. Ze swojej strony lubię dzielić tor z Maxem i myślę, że obaj podpisalibyśmy kontrakt, trzy tygodnie temu, kiedy się rejestrowaliśmy, gdybyśmy powiedzieli, że osiągniemy ten etap turnieju. Dodatkowo zmierzymy się z parą złożoną z dwóch światowych top 3, będzie to niesamowite przeżycie.

Dzięki Davidowi Mateo, DNA padel Wydarzenie i cała organizacja, która wykonała niesamowitą pracę, aby ten projekt urzeczywistnić i umożliwić dalszy rozwój tego sportu w naszym kraju! “

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.