Nie można temu zaprzeczyć, Babolat wie, jak utrzymać napięcie. Francuska marka a dokuczał swoją społeczność w sieciach społecznościowych przed ogłoszeniem nowego podpisu.

Tydzień temu, Babolat zamieścił sylwetkę Instagram, zadając swoim subskrybentom to pytanie: „Jak myślisz, kim będzie nasz nowy zawodnik?„. Spekulacje zatem wypadły pomyślnie, ale dotarło do niewielu subskrybentów odnaleźć tożsamość tajemniczego gracza.

Odpowiedziało wiele osób Bea González, Łucji Sainz, Sofia Araujo ou Delfi Brea. Cóż, nie, tu nie chodzi o żadnego z tych graczy. Za tym cieniem kryje się młody zawodnik, obiecujący padel hiszpański: Aleksandra Alonso.

Hiszpański 17 roku est związany z Andreą Ustero, z którym była koronowany na mistrza Hiszpanii wtedy latem mistrz świata w drużynie i U18 podczas Pucharu Świata w Paragwaju.

Alejandra Alonso odchodzi Bullpadel dołączyć do Zespół zarządzający Babolat. Spotkanie gracza z marką która już współpracowali Lata temu.

Niektórzy gracze Babolat zareagował na przybycie Alejandry Alonso, witając go. Wśród nich znajdziemy w szczególności juan lebron lub Virginia riera.

Nowy sponsor, nowa rakieta i nowy sezon dla Alejandry Alonso. Wiemy o tym, o to chodzijedna z nadziei padel Hiszpański. W tym roku ponownie będziemy musieli obserwować tę parę Alonso/Ustero.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.