Dziś znamy pełną listę nazwisk, którzy obejmą stanowiska kapitanów francuskich drużyn z myślą o międzynarodowych zawodach w 2024 roku.

Wśród juniorów m.in. Laura Clergue będzie przywódczynią Młodych Dziewcząt i towarzyszyć jej będzie Géraldine Sorel.

Jeśli chodzi o juniorów, drużynę poprowadzą Yann Auradou i Yannick Maurel. Ta czwórka zawodników będzie miała przed sobą mnóstwo pracy przed kolejnymi Mistrzostwami Europy i będzie się starała radzą sobie lepiej niż światy z 2023 r.

W kategorii Senior Plus kapitanowie nominowani do nagrody im Mistrzostwa Świata, które odbędą się w kwietniu przyszłego roku w Alicante są Simon Boissé dla mężczyzn i Amélie Detrivière dla kobiet.

W końcu już to wiedzieliśmy Pablo Ayma i Robin Haziza zostali ponownie mianowani opiekować się odpowiednio drużyną seniorów mężczyzn i kobiet. Obaj mężczyźni mają już swoje cele Mistrzostwa Europy w Cagliari w lipcu Puis Mistrzostwa Świata jesienią prochain.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!