Kiedy już dokonamy bilansu Przeprowadzę cię World Padel Tourprzyszedł czas na wyróżnienie zawodników, którzy wyróżnili się skutecznością i sukcesem w finale. Kim są mistrzowie, którzy osiągnęli najlepszy wskaźnik sukcesu w finale WPT? Powiemy Ci wszystko!

1. Alejandra Salazar

Z imponującą wydajnością 60% w finale, Alejandra Salazar wyróżnia się swoim rekordem 51 wygrywa contre 34 porażki. Ona jest po prostu graczem największą frekwencję Wreszcie, największą liczbę tytułów wygrał i najwyższy wskaźnik sukcesu ! Jej reputacja pozostanie najbardziej charakterystyczną mistrzynią toru.

alejandra salazar

2. Mapi i Majo Sánchez Alayeto

Siostry Sanchez Alayeto, Mapi i Majo, również wykazują wydajność 60% w finale, Z 33 wygrywa et 22 strat. Pod koniec sezonu 2023 Mapi i Majo Sánchez Alayeto podjęli niezapomnianą decyzję, ogłaszając odejście z kariery zawodowej. To ogłoszenie oznaczało koniec pewnej ery niezwykłe dla bliźniaków, którzy wywarli ogromny wpływ na ten sport.

3. Gemma Triay

Gemma Triay, z niezwykłą wydajnością 58%, szybko dała się poznać jako jedna z najbardziej obiecujących zawodniczek na torze. Jego imponujący rekord 36 wygrywa contre 26 strat to tylko część historii sukcesu. W 2023 roku wystąpiła 84 meczów, wygrywając 65 z nich, co zapewnia mu wyjątkową wydajność wynoszącą 77,38% na rok.

GEMMA TRIAY MENORKA OTWARTA

4. Ariego Sancheza

Ariego Sancheza, o wydajności 56% w finale się liczy 35 wygrywa et 27 strat. Udowodniła to już nierazpotrafiła się przystosować i zatriumfować stawiająca czoła różnym stylom gry, a jej znakomite występy plasują ją tuż za Gemmą Triay w hierarchii najskuteczniejszych zawodniczek finałów.

ari sanchez forhend volley wpt valencia open 2023

5. Paula Josemaría

Paula Josemaríao współczynniku sprawności wynoszącym 56%, jest doceniana za ducha walki i wytrwałość na boisku. Jego zapis 28 wygrywa contre 22 strat tylko podkreśla jego determinację. Jednak w 2023Paula wykazała się jeszcze bardziej imponującym występem. Ona grała Dopasowania 81 w sumie i wygrać 72co daje współczynnik efektywności wynoszący 88,89% na rok. Została mistrzynią w 13 razy et dwukrotnie był finalistą.

6. Bea Gonzalez

Wreszcie Beę Gonzalez, choć jeszcze młody w swojej karierze, już wykazuje skuteczność 55% w finale z 11 wygrywa contre 9 strat. Ten znaczący występ plasuje ją tuż za Paulą Josemarią,

Grafika, która pozwoliła nam stworzyć ten artykuł (podpisano Carlota Palma) :

NAJBARDZIEJ WYDAJNI GRACZE NA WPT
Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.

Tagi