Mistrzostwa Europy Padel 2017 w Portugalii dobiegły końca. Wyniki zespołu France są bardzo pozytywne i szczególnie zachęcające w świetle globalnego 2019.

U dziewcząt dostajemy bardzo piękne miejsce 3e w Estoril. Udało im się skorzystać ze sprzyjającego stołu, aby wykonać tę pracę i zdobyć ten zasłużony brązowy medal z kapitanem w niebie. "Jest znakomity i podpisalibyśmy go na początku konkursu na to miejsce„Wyjaśnia Patrick Fouquet.

Panowie, to także piękne miejsce 4e. Nawet jeśli tak się stanie, w zespole jest trochę frustracji, ponieważ możliwe było dotarcie do półfinałów. Zespół francuskich dżentelmenów osiąga jednak piękny kurs i pokazuje, że będzie na nim polegał w przyszłości.

Kolejnym międzynarodowym konkursem będą mistrzostwa świata w Padel. Nie wiemy jeszcze, gdzie to się odbędzie (być może Ameryka Południowa mówi za kulisami ...), ale pewne jest to, że zespół Francji, panie i panowie, z pewnością będzie silniejszy w przyszłym roku z graczami, którzy coraz częściej uderzają u drzwi francuskiej drużyny. I możemy mieć nadzieję, że wyniki uzyskane w Estoril to dopiero początek bardzo pięknej historii.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.