W Padel Attitude francuskie mistrzostwa padel 2016 dały bardzo gorące pierwsze mecze! Wróć do najważniejszych wydarzeń tego pierwszego dnia.

U pań faworyci idą cicho

Nic dziwnego i być może powinniśmy powiedzieć absolutną supremację par południa na północy.

W grupie A mistrzowie Francji nie dali wiele przeciwnym parom. Pomimo porażki drugiej pary południowej (Ligue Côte d'Azur) Damiano / Berard na francuskich numerach 1, wydaje się bardzo dobrze, aby zdobyć drugie miejsce w tej grupie.

W grupie B mieliśmy dobre dopasowanie między francuskimi numerami 2 Godard / Sorel (Lazurowe Wybrzeże) a Collombon / Ginier (Lyon). Pierwsze przeważają w zestawach 2 (7 / 5 6 / 3), ale nie bez trudności. Lambregts / Rouquette skłania się jednak przeciwko Lyonowi. Kobiety z Lotaryngii grupy były odważne, ale wpadły w okropną grupę.

W grupie C najwyraźniej była para powyżej, Lyon Pironneau / Lovera i nie zdobyli ani jednej czwartej. Z drugiej strony walka jest trudna o zdobycie tego słynnego drugiego miejsca i skasowanie jego biletu na stół finałowy. W tej grze to czwarte w mistrzostwach Francji 4, które się nie powiodą. Rioja / Blankson Hemans w szczególności przegra z Loriot / Plunian-Blot w 2015 bardzo ciasnych setach…

W grupie D Meites / Vidal (Midi-Pyrénées) zostawili swoim przeciwnikom tylko małe gry 3. Z drugiej strony Dalain / Nadal (Prowansja) miał wszystkie trudności świata, aby nie być zaskoczonym Kik / Sannelli (Flandria) (6 / 2 - 6 / 7 - 1 / 0 (8)).

U mężczyzn bardzo bliskie mecze i wyczyn Lyon!

W puli A, która jest uważana za kury śmierci z parami 3, które mają poziom do ukończenia w najwyższej klasie 4, były ogromne gry. Najpierw wyczyn Morillon / Bergeron przeciwko Ritzowi / Mannarino. Pod koniec bardzo zaciętego meczu Lyonnais mocno uderzyli, by znaleźć się jako 1er z puli. Gdy 1 przegra z Boulade / Gauthier i Ritz / Manna, jutro wszystko zostanie rozegrane na słynnym drugim miejscu.

W grupie B Carité / Lepanse zaliczyli bardzo dobry mecz z Moreau / Bensadounem, który wygrał super tie-break. Drugie miejsce zostanie rozegrane pomiędzy Authier / Lopes i Moreau / Bensadoun.

W grupie C francuscy mistrzowie wiosła nie podają żadnych szczegółów. Biegel / Trancart wydaje się być dobrze przygotowany do zajęcia drugiego miejsca.

Wreszcie w grupie D Lapouge / Veber udowadnia, że ​​jego wynik w fazach międzyregionalnych nie był nieporozumieniem (dzięki temu zwycięstwu nad Ferrandezem / Fouquet) posunął się aż do pokonania pary 4e na mistrzostwach Francji 2015: Boissé / Devrand. Na drugim miejscu wszystko zagra w meczu Boissé / Devrand i Romanowski / Dulion.

programowanie soboty

Wynika CHT-de-France wiosła do piątku-14-10-2016

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.