Jeśli na razie ani Paquito Navarro, ani Juan LeBron nie przekazali oficjalnie informacji, wszystko wskazuje na to, że obaj Andaluzyjczycy połączą siły z P2 w Brukseli.

A do nadzorowania tej pary, oprócz Ramiro Choyi, którego obaj gracze znają bardzo dobrze i który już pełni funkcję ławki rezerwowych pary Navarro / Gutiérrez, znalazłby się niejaki Rodrigo Ovide. Słynny argentyński technik, który współpracował już z Paquito podczas jego sceny z Martinem Di Nenno, wniósł całe swoje doświadczenie w coachingu na wysokim poziomie do wersji 2.0 hiszpańskiej pary.

Zauważamy, że jak to dzieje się coraz częściej wśród wielkich nazwisk na torze, Paco i Juan będą zatem mieli więcej niż jednego trenera. A charyzmatyczny Rodri z pewnością nie będzie przesadą, jeśli chodzi o ponowne połączenie dwóch największych temperamentów w naszym sporcie!

Źródło: VeinteDiez

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !