Roland Garros 2020 czeka nas wiele niespodzianek. Po pierwsze, ponieważ odbędą się zawody tenisowe. Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów. Ale także dlatego, że może być słynny mecz Hanouna / Monfils vs Pair / Wawrinka podczas Roland Garros.

Z wyjątkiem wielkiej niespodzianki: nie powinniśmy mieć padla w Roland Garros w 2020 roku. Francuska Federacja Tenisowa musi oczywiście przygotować jedno z największych wydarzeń sportowych na świecie. Wystarczy powiedzieć, że padel nie będzie priorytetem w ciągu tych dwóch tygodni.

Jednak Cyryl Hanouna, jeden z najbardziej znanych gospodarzy, nigdy nie przestaje mówić w języku padel podczas swoich transmisji na C8 w Touche Pas à Mon Poste. Do tego stopnia, że ​​obiecał nam konfrontację Monfils z nim w obliczu Paire / Wawrinka.

W swojej ostatniej transmisji przed wakacjami pozwolił sobie ogłosić, że będziemy uprawnieni do meczu padla na żywo na C8 z Gaëlem Monfilsem podczas Roland Garros.

Nic więcej nie wiemy. Zwłaszcza, że ​​będzie to w dużej mierze zależeć od wyników wszystkich tych graczy w Roland Garros.

Na stronie tego meczu Casa Padel, klub z siedzibą w Seine Saint Denis, będzie klubem gospodarzem. Sprawa do naśladowania!

Potwierdzono Roland Garros 2020!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.