Nasi koledzy z Połączenia Padel Papier powiedz nam, że grupa Rucio Investments chciałaby nawiązać współpracę Premier Padel.

Czy nazwa Rucio Investments przemawia do Ciebie? To normalne ! To jest grupa inwestycyjna, która miała dołącz do World Padel Tour ostatni sierpień. W rezultacie Ignacio Agullo pojawił się w radzie dyrektorów WPT, aby spróbować pozwolić mu pozostać obwodem referencyjnym w padel Świat.

Lecz odkąd, Premier Padel wylądował, a zaledwie tydzień temu Rucio Investments wycofał swoje akcje du World Padel Tour. A jeśli mamy wierzyć informacjom The Padel Papier, grupa inwestycyjna chciałaby teraz zainwestować w oficjalny obwód FIP.

Dlatego WPT widzi swojego byłego partnera, który próbuje zbliżyć się do konkurencji. Trzeba powiedzieć, że między wyższą pulą nagród, obszernym nagłośnieniem w mediach czy odwiedzanymi wyjątkowymi miejscami, Premier Padel zadał cios w walce home run.

premier padel roland garros zwycięstwo galan lebron public
Le Greenweez Paris Premier Padel Major w Roland Garros

W każdym razie dla World Padel Tour, który musi w szczególności zarządzać swoimi sprawami sądowymi z graczami i skarga złożona przez FIP i PPA do Komisji Europejskiej, to kolejny cios.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !