Bela i Alejandra, którzy obecnie dominują w rankingach World Padel Tour, zwyciężyli w 2016 Seville Open HP Xcam

Do wieloletniego światowego numeru 1 Fernando Belasteguín dołącza teraz jego partner zespołowy HEAD Alejandra Salazar, który przejął najlepsze miejsce w rankingu World Padel Tour.

Alejandra Salazar już wcześniej osiągnęła szczyt świata padel. Dzięki jego niedawnemu zwycięstwu w HP Xcam Open z Sewilli 2016, ponownie zajmuje miejsce 1 w rankingu WPT ze swoją partnerką Martą Marrero.

Ta para osiągnęła oszałamiający procent wygranych do tego stopnia, że ​​zajęła najwyższe miejsce na świecie wśród bliźniaków Mapi i Majo Sánchez Alayeto.

Co za kariera! Alejandra Salazar, która gra rakietą Delta Motion, jest spektakularny: numer 1 z Carolina Navarro w 2009 roku, siedmiokrotny mistrz Hiszpanii (w tym 4 z rzędu) i zwycięzca Madrid Masters w 2009, 2013 i 2015 roku.

„Bardzo się cieszę, że jestem numerem 1, ale poziom gry jest bardzo napięty, nie ma marginesu, wydarzenia są bardzo konkurencyjne, a klasyfikacja może ewoluować przed końcem sezonu”, powiedział mistrz.

Co powiedzieć o BELA: nr 1 dla 14th kolejny rok. Z pewnością utrzyma swoje miejsce do końca sezonu. Niedawno wygrał swój 200th finał w Valladolid z ogólnej liczby Konkursy finałowe 250.

Dzięki wczorajszemu zwycięstwu na HP Xcam Open 2016 w Sewilli dodał do swojego finału nowy finał.

Pod koniec tego roku Bela mogła w ten sposób świętować swoje 15th rok panowania na świecie padel.

Bez komentarza !

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.