Sam Carter, założyciel Bezgraniczny podszedł do mikrofonu Padel Magazyn z okazji P2000 des Pyramides, którego marka była partnerem.

Nieograniczone: baterie do urządzeń elektronicznych

„Limitless to firma, na której się koncentrujemy innowacyjne ładowanie baterii, na smartfon lub inne urządzenie elektroniczne. Założyłem tę firmę dwa lata temu i tworzę produkty. Limitless jest obecnie obecny w kilku krajach. Z mojej przeszłości jako sportowca i artysty zauważyłem, że często mieliśmy problemy z baterią, zwłaszcza podczas tras koncertowych. Nasze produkty spełniają te potrzeby. ”, mówi nam Sam Carter.

Padel z rodziny tenisistów

„Jesteśmy partnerami tego wydarzenia, bo jestem blisko tenisa. Padel i tenis to ta sama rodzina. Skontaktowano się ze mną, aby być partnerem tego wydarzenia i pomyślałem, że było świetnie. Piękny turniej w świetnej oprawie".

Lorenzo Lecci López

Po jego nazwach możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielbicielem pasji do sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jego ambicją jest relacjonowanie największych wydarzeń sportowych (igrzysk olimpijskich i światów). Jest zainteresowany sytuacją Padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.