Zwycięscy na Roland-Garros i w Madrycie Ari Sanchez i Paula Josemaria są nie do odparcia. I mimo sekwencji turniejów, numer 1 nie zwalnia tempa.

Rzeczywiście, po zmiażdżeniu młodego Alonso i Ustero w 6/1 finału German Open (6/1/XNUMX/XNUMX), Ari i Paula dali kolejny świetny występ w ten piątkowy poranek.

W obliczu Veroniki Virsedy i Claudii Jensen, które wczoraj zrobiły wrażenie w meczu z bliźniakami Alayeto, Josemaria i Sanchez byli bardzo solidni, wygrywając w dwóch setach: 6/4 6/4.

Sukces, który pozwala druga najbardziej udana para w historii aby zagrać w nowym półfinale, odbędzie się on przeciwko zwycięzcom meczu pomiędzy Icardo/Rierą a Araujo/Salazarem. Ewolucję wyniku w tym spotkaniu można śledzić za pomocą znacznik.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !