Jednak rozstawione z numerem 8 były Laura Clergue i Emilie Loit nałożone w ten weekend na kobiety P1000 Padel Arena Rouen. Przepis na tę parę jest dość prosty: przyjemność i zero ciśnienia. W wywiadzie była tenisistka i była tenisistka World Padel Tour nie wykluczają możliwości ponownego wspólnego grania. Wyjaśniają nam.

Żadnego celu, tylko przyjemność dla Émilie Loit!

Emilie Loit : „Minęły, powiedziałbym, 4 lata, odkąd zacząłem padel z mężem w Country Club w Saint-Cloud. Były zajęcia w padel i tak zaczęliśmy. Potem graliśmy z przyjaciółmi i stwierdziłem, że to fajny sport, który oczywiście różni się od tenisa, ponieważ są tam okna. Ale lubię rywalizację, regularnie organizujemy turnieje P250. Przede wszystkim mamy dużo zabawy, ponieważ kocham tę grę i jestem bardzo zabawny, lubię rywalizację, ale szczerze mówiąc, nie ma tu celu.

Podoba mi się na przykład gra z Laurą, która była profesjonalistką padel. Dla kogoś, kto jest pasjonatem tego sportu, możliwość gry z nią jest po prostu wspaniała. Moim celem jest zapewnienie jak największej zabawy z graczami.”

Laurę Clergue i Emilie Loit

Mniejsza presja dla Laury

Laura Kler : „Lubię to teraz, gdy moje życie nie kręci się już wokół tego, powiedzmy. Brałem to, ale zajmowało mi to tak dużo czasu, że moje życie za bardzo zależało od moich zwycięstw i porażek. Tam jestem zachwycony, że wygraliśmy. Ale gdybyśmy przegrali, moje życie się nie zmieni. Bardziej mi się to podoba, bo nakładam na siebie mniejszą presję. Tak naprawdę nie mam celu i wyobrażam sobie, że powtórzymy to doświadczenie, ponieważ sprawia nam to przyjemność.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.