Czy to może być koniec tej pary? Sanyo Gutierrez / Momo González ?

Od jakiegoś czasu krążą pogłoski o możliwym rozstaniu obu zawodników. Nierówne wyniki ostatnich tygodni zdają się dowodzić, że te stwierdzenia mogą być prawdziwe.

Niezupełnie oczekiwane rezultaty

Para hiszpańsko-argentyńska, która dobrze rozpoczęła swój debiut, nie osiągnęła oczekiwanych rezultatów. Skazany przez większość czasu na ćwierćfinał rodak z Malagi i jego partnerka nie są w stanie przebić się tak, jak by chcieli.

W tym tygodniu po raz kolejny brak sukcesu i realizmu spowodował, że przegrali w 1/16 finale z Jonem Sanzem i Coki Nieto 7/5 – 6/2. Dla przypomnienia, obu Hiszpanom udało się już pokonać parę Sanyo/Momo w ćwierćfinale w Maladze w lipcu ubiegłego roku. Spośród czternastu konkursów dwóch „magów” ​​zakwalifikowało się „tylko” do dwóch finałów.

Postawa nie zawsze na najwyższym poziomie

Inne elementy skłoniły nas do przekonania, że ​​to rozdzielenie nie zajmie dużo czasu. Między innymi postawa Argentyńczyka podczas ostatnich zawodów. W Wiedniu ten ostatni nie wahał się poskarżyć na swojego partnera "brak gnaka" kiedy poszedł do toalety. Już wtedy na torze czuliśmy, że zgoda pomiędzy obydwoma zawodnikami chwieje się. W czwartek Sanyo Gutierrez wydawał się nie dorównać sobie, co mógł zauważyć na swoim Post na Instagramie "Przykro mi Momo, dzisiaj nie mogłem już dłużej Ci towarzyszyć".

Plotek jest mnóstwo

Najnowsze informacje, jakie udało nam się zebrać, pochodzą od naszych kolegów z firmy Żyłkowane przez Dieza, którzy twierdzą, że para jest w trakcie separacji. Po ponad czterech miesiącach spędzonych razem obaj gracze w końcu zdecydowali się pójść różnymi ścieżkami. Ale kiedy ?

Rzeczywiście, jak zawsze twierdził, Sanyo lubi polegać na długich skojarzeniach. Kolejny element sugeruje, że koniec tego związku być może jeszcze nie nadszedł: ostatni wyrok Sanyo opublikuj Instagram kto mówi " nadal musimy zrobić reset i spróbować wrócić silniejsi".

Niektórzy uważają, że Argentyńczyk mógłby połączyć się ze swoim siostrzeńcem Augustina Gutierreza z którym na co dzień trenuje. Wydaje się to dość mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę rankingi obu mężczyzn, ale wiadomo, że Sanyo bardzo troszczy się o swoją rodzinę i mógłby zdobyć dla swojego siostrzeńca kilka cennych punktów rankingowych.

Z drugiej strony nic nie wyciekło na temat ewentualnego nowego partnera Momo Gonzaleza…

Odpowiedź najpóźniej do 12 września!

O ile nie nastąpi szybka wiadomość od jednego z dwóch bohaterów, musimy po prostu poczekać na listę zarejestrowanych w następnym World Padel Tour z Madrytu, który będzie dostępny od 12 września. Zobaczymy wtedy, czy obaj gracze zostaną razem zarejestrowani do zawodów, czy nie.

A Wy uważacie, że duet Gutierrez/Gonzalez zakończy się w najbliższych dniach, czy ma jeszcze szansę przetrwać do końca sezonu?

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.